doblogoo

Sušenky Lotus Dinosaurus dorazily do Česka

Lotus Bakeries

Publikováno: 18. 06. 2016
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

V Belgii a Francii již několik let populární a jedny z nejoblíbenějších sušenek Lotus Dinosaurus ve tvaru dinosaurů jsou konečně dostupné i na českém trhu. Jejich skvělá chuť vyplní řadu hezkých chvilek a ještě s nimi zažijete i spoustu dobrodružství a zábavy.

 

Téma dinosaurů již celá desetiletí fascinuje děti, mládež i jejich rodiče. Nové sušenky Lotus Dinosaurus od známé belgické společnosti Lotus Bakeries potěší svými jedinečnými tvary a lahodnou chutí nejen děti, ale pochutnáte si na nich i vy. Odpolední svačinka se tak může změnit ve hru ve stylu Cesty do pravěku nebo Jurského světa.     

Novinka - sušenky Lotus Dinosaurus s vysoce kvalitními a vyváženými ingrediencemi jsou k dostání ve variantě s cereáliemi a polomáčené v belgické čokoládě.

Sušenky jsou prodávány ve třech baleních:

  • 225g balení polomáčených sušenek v mléčné čokoládě za doporučenou MOC 49,90 Kč,
  • 175g balení cereálních sušenek za doporučenou MOC 44,90 Kč
  • a 56g balení tří kusů polomáčených sušenek v čokoládě za doporučenou maloobchodní cenu (MOC) 14,90 Kč.

Ve větším balení v krabičkách je pro vás připraveno dvanáct dinosauřích sušenek zabalených ve čtyřech sáčcích po třech kusech. Pokud tedy nespotřebujete celý obsah najednou, zůstanou vám déle čerstvé. Toto praktické balení je také ideální pro cesty na výlet nebo ke svačině během dne.

Sušenky Lotus Dinosaurus zakoupíte zejména v prodejnách řetězců Albert, Globus, Tesco a Makro.

 

 
 
 

Společnost Lotus Bakeries se zaměřuje na autentické speciality ze světa sušenek a dortů: karamelizované sušenky, perník, dortové speciality, vafle a perníčky. Lotus Bakeries se sídlem v Belgii je dynamická, mezinárodně orientovaná společnost s výrobními závody v Belgii, Nizozemsku, Francii a Švédsku, prodejními organizacemi v 10 evropských zemích, USA, Hong Kongu, Číně, Jižní Koreji, Chile a oddělením vývozu pro další země. Společnost Lotus Bakeries se svými více než 1 280 zaměstnanci vyrábí a prodává vysoce kvalitní a oblíbené výrobky pod značkami Lotus, Peijnenburg a Annas. Díky zachování zdravé rovnováhy mezi tradicí a inovací nabízí Lotus Bakeries svým zákazníkům jedinečnou škálu výrobků.

www.lotusbakeries.cz

Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]