doblogoo

Sušičku samostatně, nebo kombinovaně s pračkou?

Electrolux

Publikováno: 26. 08. 2019
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Pračka je dnes již standardním vybavením většiny domácností. Vedle praček se však v poslední době začaly v domácnostech hojně objevovat i sušičky, které se staly velkými pomocnicemi nejen v rodinách s malými dětmi. V okamžiku, kdy se pro sušičku rozhodujete, však vyvstává otázka: Je lepší kombinovaná varianta pračky a sušičky, nebo dva samostatné spotřebiče?

 

Dva samostatné spotřebiče

O výhodách sušičky jako takové pochybovat nelze. Pokud ji používáte podle manuálu, práci vám vždy usnadní. Sušičky AEG jsou mimořádné šetrné i k vlně nebo hedvábí a zároveň energeticky úsporné. Sušení při nízkých teplotách je ke tkaninám šetrnější, proto oblečení zůstane déle jako nové. Vyspělé sušičky AEG s tepelným čerpadlem vám umožní sušit veškeré oblečení ve vašem šatníku – od hebkého vlněného svetru přes pracovní košile až po lyžařskou bundu. Každý si tak vybere takovou, která nejlépe vyhovuje všem jeho nárokům.

Jako nevýhodu samostatných sušiček lze považovat pravděpodobně jen jejich prostorovou náročnost. Jedná se o spotřebič, pro který v malé koupelně nemusí být vždy dostatek místa. Existuje však možnost sestavy nad sebou, která místo ušetří. 

Pračka kombinovaná se sušičkou

Pokud nemáte v interiéru prostor na dva spotřebiče, kombinované pračky se sušičkou jsou ideální volbou. Jejich ovládání je stejně jednoduché jako u samostatného spotřebiče. Tlačítkem režimu praní a sušení rychle zvolíte, zda chcete prát a sušit dohromady, nebo zvlášť. Všechny série praček kombinovaných se sušičkou AEG disponují přednastavenými nonstop programy, které nabízejí nejlepší poměr času a náplně pro praní a sušení v dané sérii.

Pračky kombinované se sušičkou AEG nabízejí stejné inovativní technologie jako samostatné pračky a sušičky. Hlavní technologie série 7000 DualSense® přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým druhům tkanin a vytvoří na míru šitý program pro dané prádlo. To vše v jednom cyklu.

Technologie ÖKOMix® ve spotřebičích série 8000 zajistí, že se prací prostředek a aviváž smíchá s vodou ještě dříve, než se dostane do bubnu k prádlu Tak se aviváž a prací prostředek důkladně rozpustí a chrání tak každé vlákno.

Díky technologii SensiDry® dokážou spotřebiče ÖKOKombi série 9000 ve srovnání s jinými spotřebiči ušetřit až 40 % energie a vody v každém cyklu. Pračky kombinované se sušičkou AEG mají jako jediné na trhu tepelné čerpadlo, které umožňuje sušit oblečení při nízkých teplotách. Vyvrací tak mýtus o tom, že kombinované spotřebiče jsou neúsporné a drahé na provoz.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2018 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 124 miliard SEK a společnost zaměstnávala 54 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

Tel.: 602 359 328

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]