doblogoo

Tajemství dokonalé chuti je v jemnějším mixování

Electrolux

Publikováno: 22. 09. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Objevte nový způsob vaření. Oživte recept. Klíčovým předpokladem je vysoká kvalita přísad a možnost zpracovat je tak, aby zůstaly zachovány vitamíny. Electrolux využil zkušeností s vybavením profesionálních kuchyní a vytvořil mixér ESB9300, který se stane srdcem vaší domácnosti. Je to počátek kuchyňských řešení, která se starají o zdraví vaší rodiny. Vyzkoušejte méně oxidace a více vitamínů ve své sklenici. Nechte se inspirovat. Jediné, na čem záleží, je chuť. A tajemství dokonalé chuti spočívá jednoznačně v jemnějším mixování.

 

Mixér ESB9300 z řady Masterpiece Collection disponuje jedinečnou technologií PowerTilt® pro dokonalé nasávání. Optimalizuje vířivý efekt, takže jsou všechny přísady nasávány stejnoměrně a vy si tak můžete užít dokonalé mixování.

PowerTilt® představuje také optimální kombinaci šesti nožů EM.6 s titanovou povrchovou vrstvou, s různými ostřími a pod rozdílnými úhly náklonu: 2 drticí nože pro zpracování tvrdých potravin, například ledu nebo mrkve; 2 nahoru zakřivené nože pro sekání přísad, které nelze rozdrtit; 2 proti sobě postavené zdvihací a řezací nože „lift & cut“ pro zdvihání jednotlivých potravinových složek ode dna nádoby a pro jejich následné rozmixování.

Přesně nakloněná nádobka (sklon 5°) s extra velkým objemem 2,2 l je rovněž ideální, pokud potřebujete uvařit pro více osob. Je vyrobena z trvanlivého a odolného plastu Tritan, jenž neobsahuje bifenol A nebo ftaláty. V nádobce můžete připravovat horké polévky a omáčky nebo drtit led. Uvnitř vzniká optimalizovaný tzv. vortexový jev, který zajišťuje homogenní zpracování a mixování. Navíc je zde hrana, která přerušuje rotační pohyby přísad v horní části a směruje je zpět k nožům. Součástí nádobky je také bezpečnostní víko s odměrným uzávěrem.

Výkonný elektromotor TurboBoost s výkonem 1 200 W mění ty nejtěžší úkoly, jako je drcení ledu, příprava koktejlů nebo omáček na snadné, rutinní záležitosti. Pro ty nejnáročnější práce je k dispozici možnost zvýšení napětí.

Materiály, z nichž jsou části mixéru vyrobeny, se pyšní svou robustností a kvalitou. Kovové tělo je vyrobeno tlakovým litím v kombinaci s nerezovou ocelí a nádoba je vyrobena z plastu Tritan, jenž je lehký a téměř nerozbitný.

Mixér poskytuje spotřebitelům digitální displej a intuitivní ovládací panel s LED osvětlením, kde si můžete zvolit jeden z programů pro běžné mixování (nápoje, polévky, led, smoothie koktejly).

 

Všechny tyto vlastnosti vedly k vítězství řady Masterpiece Collection na přehlídce iF Design Award 2015.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]