doblogoo

Tajemství šťastného bydlení s domácím mazlíčkem

Electrolux

Publikováno: 22. 09. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Máte doma zvířátko, které už je spíš než domácím mazlíčkem členem rodiny? Pokud ano, patříte mezi miliony dalších lidí, kteří už si svůj život bez čtyřnohých miláčků neumějí představit. Podle průzkumu má domácího mazlíčka 64 % domácností po celém světě, nejčastěji je to pes nebo kočka.

 

I když nám zvířecí miláčci život zpříjemňují a obohacují, bydlet s nimi nám bohužel často přináší spoustu starostí. Neustále uklízíme chlupy po celé podlaze, koberci či sedačce. Až ve 23 % případech, kdy vysáváme nad zemí, uklízíme po zvířatech. S tím je teď ale konec!

Bezšňůrový vysavač Ergorapido 2v1 ZB3230P disponuje flexibilní odnímatelnou částí, na kterou lze nasadit speciální hubici Animal Care, jež si bez námahy poradí s jakýmkoli typem chlupů od psa či kočky. Dokonce i s těmi, které se neustále zadrhávají do sedačky a které je pak velmi obtížné vytáhnout.

Součástí vysavače je i unikátní patentovaná technologie BrushRollClean™, jež umožňuje snadné čištění kartáče od zachycených vláken a chlupů pouhým sešlápnutím pedálu.

Navíc díky systému EasySteer™ můžete s vysavačem snadno otáčet o 180° manipulovat pouhým otočením rukojeti. Ergonomický design a důmyslná hubice zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení.

Hubice vysavače je vybavena LED osvětlením DustSpotter™, díky kterému vždy uvidíte, kde přesně a co vysát, aby vám nic neuniklo ani v těch nejtemnějších zákoutích, do kterých se psi a kočky často a rádi dostávají.

Jednou z dalších výhod vysavače Ergorapido je vysoce výkonná vyměnitelná lithiová baterie TurboPower, jejíž výdrž je dvakrát delší než u niklových baterií. Poskytuje tak vyšší výkon po delší dobu.

 

 

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]