doblogoo

Tip pro leváky: s japonskými pery Acroball si už inkoust nikdy nerozmažete

Pilot

Publikováno: 31. 01. 2019
Autor: Daniel Weiss

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Všichni levorucí školáci by měli zvýšit pozornost. Japonský výrobce per Pilot pro vás má řešení, jak si už nikdy nerozmazat napsaný text. Pohodlná kuličková pera Acroball totiž obsahují rychleschnoucí inkoust nové generace. Na výběr máte 7 barevných odstínů.

 

Kuličková pera Pilot Acroball (51 Kč) skvěle padnou do ruky. Díky neklouzavé a příjemné úchopové zóně s nimi vydržíte psát velmi lehce a neuvěřitelně dlouho. Stačí cvaknout a bez rozepisování píšete. Acroball vždy stíhá vaše tempo. Všichni leváci jistě ocení jedinečný inkoust zaručující pocit hladkého psaní, který okamžitě zasychá. Nikdy si jej tak nerozmažete. Pera jsou navíc šetrná vůči životnímu prostředí, během výroby je použito více než 70 % recyklovaných materiálů.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot Acroball (59 Kč)
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot Acroball (59 Kč)
Pilot Acroball (59 Kč)
Pilot Acroball (59 Kč)
Pilot Acroball fialový (59 Kč)
Pilot Acroball černý (59 Kč)
Pilot Acroball červený (59 Kč)
Pilot Acroball modrý (59 Kč)
Pilot Acroball zelený (59 Kč)
Pilot Acroball růžový (59 Kč)
Pilot Acroball světle modrý (59 Kč)
 
Video
 
Rodina Pilot
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Daniel Weiss

Tel.: 736271617

E-mail: daniel@doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]