doblogoo

Umění kaligrafie zvládne s pery Pilot úplně každý. Tak hurá na to

Pilot

Publikováno: 28. 05. 2019
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Krasopísmo, kaligrafie nebo také ruční psaní jsou momentálně v kurzu. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, není to žádná věda. Naučit se ho může úplně každý. S kaligrafickými pery od Pilotu jednoduše proniknete do tajů krasopísma a lehce s nimi vytvoříte krásná umělecká díla. Ať už jako dekoraci do ložnice nebo třeba na svatební hostinu.

 

Umění krasopisu je dnes opravdu trendy. Díky Pilotu se kaligrafii navíc může naučit úplně každý. Vyzkoušejte nepřeberné množství stylů a druhů písem pomocí Pilot Parallel Pen (350 Kč). Kaligrafické pero, které umožňuje spojením tenkých a silných tahů vytvořit malé krasopisné dílo, je dostupné hned ve 4 různých šířkách hrotů (tenká, střední, široká, extra široká). Parallel Pen se plní bombičkami s inkoustem, jenž je dostupný hned v 12 různých barvách.

Kaligrafie je pružná. Můžete ji natahovat, roztahovat a zkosit. Pište, hrajte si s písmem a objevte jeho zákonitosti. Nejlepší je začít pěkně od začátku. Abyste se naučili správně zacházet s perem a tuší, poskytuje Pilot Parallel Pen ve svém balení dvě bombičky s jednoduchým návodem na užití. Po chvilce tréninku snadno vytvoříte krásné svatební oznámení nebo pozvánku na promoci.

TIP: Stínováním s Pilot Parallel Pen můžete dosáhnout fantastického vícebarevného efektu. Stačí držet dva hroty proti sobě, a tak přenášet inkoust. Smísením dvou barev inkoustu vznikne neuvěřitelná gradace barev.

Milovníci krásného psaní si také jistě oblíbí kaligrafické pero Pilot Lettering Pen (79 Kč) obsahující pigmentový rychleschnoucí inkoust, který se během psaní a kreslení nikdy nerozmaže. Stopa je navíc odolná proti vodě a slunci, což je pro svatební hostiny velmi praktické a užitečné. Lettering Pen je díky vícenásobnému kanálkovému zásobení hrotu ideálním pomocníkem při tvoření uměleckých děl. Kaligrafické pero je k dostání ve třech různých šířkách hrotů – tenká, střední a široká.

Pokud se chystáte využít svých kaligrafických schopností při originální přípravě svatebních oznámení, nezapomeňte na dekorační popisovač Pilot Pintor (69 Kč). Pintor je připraven pro všechno dekorování a tvoření, popíše a ozdobí téměř všechny materiály. Je k dostání v neuvěřitelných 24 odstínech a čtyřech šířkách stopy (extra tenká, tenká, střední a široká). S popisovačem tak hravě zvládnete vytvořit svatební menu nebo srdečné poděkování.


 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot Parallel Pen (350 Kč) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot Parallel Pen (350 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Parallel Pen (350 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Parallel Pen (350 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Parallel Pen (350 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 
Kam dál?
 
DIY hračky pro malé i velké
 

DIY hračky pro malé i velké

Balakryl

Publikováno: 13. 02. 2020

 

Více

 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]