doblogoo

V PR tendru R. JELÍNEK zvítězilo doblogoo

Rudolf Jelínek

Publikováno: 07. 03. 2017
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Společnost RUDOLF JELÍNEK, tradiční a největší český výrobce ovocných destilátů, si vybrala agenturu pro realizaci svých aktivit v oblasti PR komunikace. Vítězem výběrového řízení se stala komunikační agentura doblogoo. Tendru, jehož cílem bylo najít dlouhodobého strategického partnera pro produktovou i korporátní komunikaci na českém trhu, se zúčastnilo sedm agentur.

 

„Tým doblogoo nás zaujal svým nadšením, letitými zkušenostmi a znalostí našeho oboru,“ říká Miroslav Motyčka, obchodně-marketingový ředitel společnosti R. JELÍNEK. „Úkolem vítězné agentury bude vedle korporátní a regionální komunikace značky R. JELÍNEK především PR podpora všech produktů z portfolia R. JELÍNEK,“ dodává Motyčka.

„Tradiční české značky byly vždy našemu srdci blízké a je proto skvělé, že můžeme pečovat o dalšího českého lídra ve svém oboru. Jsme moc rádi, že náš přístup kolegy z Vizovic oslovil a že jim můžeme nabídnout zkušenosti našeho týmu z oblasti PR a komunikace alkoholických nápojů,“ doplňuje Pavel Tesař, ředitel komunikační agentury doblogoo.

doblogoo vzniklo v roce 2016 z touhy pečovat o klienty, kteří oceňují kvalitní komunikaci a osobní přístup. V doblogoo se přemýšlí srdcem a pracuje hlavou. Mezi klienty agentury patří například Electrolux, AEG, Albixon, Inoutic, Climax, Spak a Hartmann – Rico. Projektově pracuje pro Tchibo, Budějovický Budvar, Volkswagen a Porsche ČR.

 

 
 
 

RUDOLF JELÍNEK je největší výrobce ovocných destilátů v České republice. Společnost vznikla v roce 1894. Dnes je členem skupiny R. JELÍNEK GROUP SE, která je největším světovým výrobcem ovocných destilátů. Mezi nejznámější produkty patří klasická bílá tříletá slivovice, košer destiláty nebo netradiční pálenky z trnky, moravské jaderničky či třešní. Výjimečným produktem v sortimentu je pak Vizovická slivovice, vyrobená ze švestek vypěstovaných ve vlastních sadech. Výroba, sídlo a sady společnosti se nachází ve Vizovicích. Na českém trhu RUDOLF JELÍNEK distribuuje také produkty Metelka, rum Stroh a St. James, vybrané produkty společnosti Fratelli Branca nebo bourbon Evan Williams. 

www.rjelinek.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]