doblogoo

Vařte jako profesionál s vakuovací metodou Sous-Vide

Electrolux

Publikováno: 06. 11. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Ve špičkových restauracích se čím dál častěji můžete setkat se zpracováním pokrmů metodou Sous-Vide neboli „ve vakuu”. Potraviny se připravují ve vzduchotěsném obalu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou.

 

Objevte kouzlo metody Sous-Vide

Vakuové vaření je jako kouzlení. Připravíte s ním výborné pokrmy bez rizika převaření. Pokud do vakuových sáčků vložíte třeba maso s čerstvými bylinkami, zárukou je, že zůstane šťavnaté a krásně změkne. Zachová se přirozená chuť, šťáva a textura kvalitní potraviny při stejnoměrném ohřívání v přesně teplotně kontrolované vodní lázni.

Dejte svému vaření bohatou chuť

Metoda Sous-Vide je vhodná pro skladování pokrmů, a především pro předpřípravu jídel, kterou můžete velmi dobře využít i doma. Vakuovací zařízení Sous-Vide EVD14900OX se zásuvkou CombiVac a vakuovací zařízení Sous-Vide EVD14900OZ umožňuje použití profesionální vakuovací technologie a vytvoření výjimečné chuti přímo ve vaší kuchyni. Díky vakuové zásuvce nemusíte čekat hodiny na tradiční marinování. Jednoduše vložte potraviny a koření do vakuové zásuvky, zavřete víko a stiskněte tlačítko. Maso a ryby snadno nasáknou chutnými a čerstvými bylinkami za daleko kratší dobu než obvykle. 

Jeden z nejlepších způsobů uchování pokrmů

Uchovejte vaše jídlo delší dobu v dobré kondici pomocí vakuovací zásuvky. Můžete si například steakové maso zavakuovat do sáčku, uvařit jej ve vodní lázni a uložit jej po vyhovující dobu do lednice. Stačí jen po uvaření sáček rychle zchladit studenou vodou a uložit ve chladničky. Tam bude váš steak čekat na příhodnou chvíli.

Vakuování pomocí páry

Vyberte si oblíbené přísady, okořeňte dle chuti a připravte v páře. Některé multifunkční parní trouby nabízejí funkci Sous-Vide, takže můžete vakuovat přímo pomocí nich.

Modely multifunkčních parních trub s funkcí Sous-Vide: EOB9956XAX, EVY0841BAX, EOB9851XAX, EOB9851ZOZ.

Pro perfektní výsledek

Sáčky Sous Vide E3OS udržují a maximalizují přirozenou chuť při zachování všech živin. Jsou vhodné pro profesionální i domácí použití pro dosažení úžasné chuti a textury jídla.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]