doblogoo

Více než jen skvělé pečení

Electrolux

Publikováno: 28. 04. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Všichni si chceme pochutnat na dokonalých pokrmech. A protože si dobré jídlo nejlépe užijeme v pohodlí našeho domova, připravujeme si ho rádi sami ve vlastní kuchyni. Zajistit svým pokrmům perfektní chuť je přitom velmi snadné díky multifunkčním troubám s funkcí PlusSteam.

 

Pokud i vy toužíte po pečivu, které bude vypadat i chutnat jako z profesionální pekárny, stačí vám jen jedno tlačítko. Technologie PlusSteam u multifunkčních trub Electrolux využívá na začátku pečení k horkému vzduchu vždy trochu páry, aby vytvořila zlatavou a křupavou kůrku na povrchu a lahodnou a měkkou strukturu uvnitř. Těsto vlivem páry krásně dokyne a bude ještě nadýchanější a lehčí. V troubě připravíte také ty nejlahodnější dezerty, které díky páře zůstanou déle vláčné a měkké.

Multifunkční trouba Electrolux s technologií PlusSteam přidává na začátku procesu pečení k horkému vzduchu i páru, a díky tomu dokáže na pokrmech vytvořit chutnou křupavou kůrku. Kromě běžných funkcí trouby nabízí také pečení v parním prostředí, aby pokrmy získaly ještě lepší barvu a zlatavý povrch.

Postup při pečení v multifunkční troubě Electrolux PlusSteam:

KROK 1
Před zapnutím trouby nalijte podle druhu těsta 100 až 250 ml vody do spodního zásobníku umístěného na dně trouby. Vodu nedolévejte, pokud je trouba horká.

KROK 2
Zvolte režim Horkovzdušné pečení / PlusSteam a nastavte teplotu.

KROK 3
Stisknutím tlačítka PlusSteam aktivujte funkci.

KROK 4
Tlačítko PlusSteam svítí, pokud je funkce aktivována.

KROK 5
Správné vlhkosti je dosaženo po 5 minutách, což je ideální čas na vložení těsta do trouby.

Electrolux nabízí tyto modely multifunkčních trub PlusSteam: EOA5654AOX / EOB5454AOX / EOB5454AAX / EOC5654AOX / EOB3454AAX / EOA3454AAX / EOC5654AAX / EOA5555AAX / EOA3454AOX / EOA45555OX / EOA5654AAX / EOB3454AOX.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2018 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 124 miliard SEK a společnost zaměstnávala 54 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]