doblogoo

Vítěz soutěže Electrolux Ideas Lab 2016 strávil VIP týden ve Stockholmu

Electrolux

Publikováno: 28. 02. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Společnost Electrolux letos v srpnu vyhlásila další ročník soutěže s názvem Ideas Lab. Tématem pro rok 2016 bylo #DeliciousChange, tedy „lahodná změna“, tedy, jak inspirovat lidi z celého světa k užívání si lepšího, zdravějšího a chutnějšího domácího vaření. Součástí výhry, která mimochodem zahrnovala cenu 10 000 €, byla také pozvánka na VIP týden do Stockholmu.

 

Hannes Lung, vítěz soutěže Electrolux Ideas Lab 2016, se již potkal s odborníky společnosti Electrolux a strávil VIP týden ve Stockholmu. Student produktového návrhářství z Estonska dostal možnost spolupracovat s úspěšnými kreativci z celé Skandinávie v oblasti networkingu.

Hannes Lung vyhrál první ročník nové soutěže Electrolux Ideas Lab v listopadu minulého roku se svým projektem WatchYourself. Jedná se o koncept přístroje nošeného jako náramek na ruce, který bude schopný skenovat suroviny v obchodě přímo z regálu. Na vaší dlani vám pak ukáže možné recepty, které z této suroviny můžete vytvořit. Díky tomuto inovativnímu nápadu se zjednoduší nakupování potravin a lidé budou inspirováni ke konzumaci zdravějších a kvalitnějších surovin.

Electrolux Ideas Lab je globální online soutěž, která je otevřená široké veřejnosti. Lidé zde mohou ukázat inovativní nápady pro budoucí domácnosti. Electrolux chtěl, aby spotřebitelé přišli s kreativními nápady, jak inspirovat lidi z celého světa vařit a jíst zdravěji a přispívat ke světlejší budoucnosti naší planety.

ZDE se můžete podívat, jak VIP týden ve Stockholmu probíhal.

 

Více na:

www.electroluxideaslab.com

Twitter Electrolux Ideas Lab

Instagram Electrolux Ideas Lab

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]