doblogoo

Vybavte si kuchyň spotřebiči AEG a získejte večeři snů

Electrolux

Publikováno: 10. 08. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Značka AEG si velmi váží svých zákazníků, a proto si pro ně připravila další speciální akci. K nákupu vybraných spotřebičů nové řady AEG Mastery teď můžete získat večeři snů od špičkového profesionálního kuchaře přímo u vás doma, popř. si vybrat jiný exkluzivní dárek.

 

Vybavte si kuchyň spotřebiči z nové řady kuchyňských spotřebičů AEG Mastery a získejte večeři snů až pro 10 osob od špičkového kuchaře Jiřího Hilgarta, finalisty show MasterChef a profesionálního kuchaře společnosti Electrolux, přímo u vás doma. Místo večeře si můžete vybrat voucher na nákup surovin v hodnotě až 6 000 Kč nebo slevový kupón na AEG příslušenství v hodnotě až 6 000 Kč. Akce platí od 4. 9. do 31. 10. 2017.

Do akce jsou zařazeny vybrané modely vestavných trub, chladniček, myček nádobí, varných desek, odsavačů par, kávovarů, mikrovlnných trub, mrazniček, vinoték, ohřívacích a vakuovacích zásuvek z nové řady AEG Mastery. Kompletní přehled modelů zařazených do akce a podmínky akce najdete na www.aegmastery.cz.

AEG Mastery range – to je čistý nadčasový design, precizní zpracování a nejvyspělejší funkce. Posuňte vaření na vyšší úroveň se spotřebiči, které se přizpůsobí vašim potřebám a chutím. Dosahujte perfektních výsledků v kuchyni, které šéfujete vy.

SenseCook – Rare. Medium. Well done. Podle vaší chuti.

S teplotní sondou už nebude žádný pokrm vysušený nebo nedopečený. Sonda zapíchnutá ve středu připravovaného jídla dá troubě pokyn, aby se vypnula, když vnitřní teplota pokrmu dosáhne požadované úrovně.

CustomFlex® – Přizpůsobí se vaší chuti.

Vnitřní uspořádání dveří CustomFlex® nabízí naprostou flexibilitu díky vyjímatelným přihrádkám různých velikostí. Dveře chladničky jsou tak přehledně a logicky využité.

ComfortLift® – Mytí nádobí na nejvyšší úrovni.

Unikátní systém myčky hladce nadzvedne spodní koš na nádobí, takže už není potřeba se při manipulaci s nádobím ohýbat.

FlexiBridge – Varná plocha bez omezení.

Čtyři samostatné segmenty varné desky se mohou díky funkci FlexiBridge spojit do různě velkých celků a vytvořit tak velkou varnou plochu, jaká je zrovna třeba. Propojením všech segmentů vznikne jedna z největších varných ploch s výjimečně rovnoměrným rozvodem tepla, která je ideální pro nadstandardně velké hrnce.

Hob2Hood – Svěží kuchyně bez dotyku.

Díky funkci Hob2Hood komunikuje odsavač par s varnou deskou. Na začátku vaření automaticky zapne a rozsvítí odsavač par a také nastaví odtah podle intenzity vašeho vaření, lze jej ovládat i manuálně.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]