doblogoo

Vysavač Electrolux PURE F9: vysávejte jakkoli, vysávejte chytře

Electrolux

Publikováno: 13. 09. 2018
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Electrolux představil nový vysavač Pure F9, který splňuje všechny požadavky současné doby. Spojuje výkonnou akumulátorovou technologii společně s inovativním a designovým řešením, díky kterému můžete vysávat opravdu jakkoli. Výsledkem je spotřebič, který kombinuje spolehlivý výkon tradičního vysavače se svobodou pohybu vysavače akumulátorového, se kterým vysajete opravdu vše – od prostoru pod pohovkou až po závěsovou garnýž.

 

To nejlepší ze světů tradičních i akumulátorových vysavačů

Výkonný a všestranný vysavač Pure F9 v domácnosti hravě zastane úlohu jediného vysavače.  Díky tomu, že čerpá z těch nejvýznamnějších benefitů tradičních i akumulátorových vysávačů, představuje to nejlepší z obou světů. 

"Pure F9 nabízí bezkonkurenční všestrannost," říká Roman Šebl, vedoucí prodeje divize malých domácích spotřebičů společnosti Electrolux. "Je akumulátorový, ale stále velmi výkonný. Díky široké škále příslušenství vysaje opravdu celý byt. Od podlahy po strop, od koberců po závěsy, a to na jedno nabití“, doplňuje.

Díky jedinečné flexibilitě hlavní jednotky a výsuvné hadici můžete snadno vysávat nad i pod nábytkem. Čištění těžko přístupných míst, jako jsou vysoké lampy, klimatizace, stropní rohy či garnýže, nebude žádný problém. Díky přednímu osvětlení navíc uvidíte nečistoty i v tom nejtmavším koutě.

Sací výkon vysavače Pure F9 se u většiny modelů automaticky přizpůsobí povrchu, který právě vysáváte. Ať už jde o tvrdé dřevěné parkety nebo koberce, vysavač věnuje každému druhu podlahy péči šitou na míru.

Díky ergonomickému designu i teleskopické hadici lze nastavit výšku i váhu vysavače tak, abyste se i při úklidu cítili komfortně. Řeší tak problém obtížného manévrování při vysávání. Díky svému tvaru i nízké hmotnosti nabízí plynulý a hladký pohyb na jakémkoli povrchu a díky trojité filtraci neunikne žádný nežádoucí prach. Vy tak máte v místnosti čistý vzduch.

V průběhu vysávání si lze kdykoli dát přestávku a jednoduše nechat vysavač stát. Vysavač Pure F9 je uzpůsoben k tomu, aby ve svislé poloze zůstal stát opravdu kdekoli.

„Pure F9 představuje pro domácnost pomocníka s fantastickým výkonem, výdrží baterie
i neotřelým moderním designem. Manipulace s ním je tak pohodlná, že není potřeba dalších vysavačů. Je výkonný, je krásný, je praktický. Je přesně takový, jaký si moderní doba žádá,“ dodává Roman Šebl.

 

Nejste si jisti svým výběrem? Dáme vám 30 dnů na vyzkoušení

Nyní se lze o výjimečných vlastnostech vysavačů Electrolux přesvědčit díky záruce 30denní lhůty na vyzkoušení. Pokud zakoupený vysavač nebude plně vyhovovat, lze jej jednoduše vrátit. Více informací najdete na www.electrolux.cz/vysavejtechytre.

Akce se vztahuje na modely PF91-4IG / PF91-4ST / PF91-6IBM / PF91-ALRGY

 

 
Video
 
Bezdrátový vysavač PURE F9 s nástavci na zvířecí srst
 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]