doblogoo

Vyznejte lásku ručně psaným milostným dopisem

Pilot

Publikováno: 15. 01. 2019
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Blíží se Valentýn, největší svátek všech zamilovaných. Nevíte, jakým dárkem potěšit svou drahou polovičku? Překvapte ji ručně psaným milostným dopisem. Napište ho pomocí japonských per Pilot. Na výběr máte zářivě růžovou, luxusní zlatou, rudě červenou nebo třeba svítivě fialovou.

 

Buďte letos originální a udělejte dojem ručně psaným přáním nebo milostným dopisem. Můžete do něj vtisknout vaše city, emoce a hlavně lásku. S kuličkovým perem Pilot Acroball (51 Kč) vyjádříte své city doslova jedním tahem. Jeho inkoust klouže po papíru hladce a plynule. Růžová nebo červená barva dodají celému psaní punc zamilovanosti a vykouzlí drahé polovičce úsměv na tváři.

Kolekce gelových rollerů Pilot G-2 (56 Kč) nabízí neuvěřitelných 16 barev. Díky své ergonomicky tvarované rukojeti se velmi snadno a pohodlně drží. Můžete tak bez únavy psát romantické přání třeba celou noc. Je na vás, zda zvolíte jasně růžovou, luxusní zlatou nebo třeba tmavě červenou náplň.

Nejen srdíčko na valentýnku, ale i jiné zamilované symboly snadno nakreslíte pomocí fixů Pilot FriXion Colors (od 49 Kč za kus). Pokud byste při kreslení náhodou udělali chybu, lze ji snadno vygumovat a začít znovu. S dvanácti nabízenými barvami můžete využít veškerou svou fantazii k tvorbě nápaditého díla.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot G-2 v ruce (56 Kč) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot G-2 v ruce (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Colors (od 49 Kč za kus) www.pilotpen.cz
Pilot Permanent Marker (od 100 Kč za kus) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 Collection (od 56 Kč za kus) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Colors (od 49 Kč za kus) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Colors (od 49 Kč za kus)
Pilot Acroball (51 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Acroball (51 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]