doblogoo

Zahřejte se horkým punčem z ovocných pálenek od RUDOLFA JELÍNKA

Rudolf Jelínek

Publikováno: 17. 12. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

V mrazivých zimních dnech je potřeba se zahřát. RUDOLF JELÍNEK proto přichází s novými horkými punči z ovocných pálenek, které si zamilujete. Voňavé drinky vás dokonale zahřejí a jejich skvělá chuť potěší vaše chuťové pohárky. Punče si můžete vychutnat v rámci konceptu Punč bar s přáteli na vánočních trzích a sjezdovce nebo si je připravit v pohodlí domova.

 

Zpříjemněte si chladné zimní dny a ochutnejte voňavé punče z ovocných destilátů RUDOLF JELÍNEK. Vyzkoušejte hřejivou kombinací jejich chutí. Punč bar má ve své nabídce horké nápoje ze tří ovocných pálenek. Tříleté slivovice, Hruškovice Williams a medové slivovice Bohemia Honey. Recepty k jejich přípravě vymyslel brand ambasador Achim Šipl. Slivovicový, Zázvorový nebo Valašský punč si můžete vychutnat na vánočních trzích nebo ve vybraných horských střediscích. V restauracích pak můžete kromě Slivovicového vyzkoušet ještě Štrúdl punč nebo Medový punč ze stylového plecháčku.

Voňavé punče z ovocných destilátů z Vizovic si snadno připravíte i doma. Základem je vždy nealkoholický nápoj, který se prohřeje s kořením na svařené víno. Následně se přidá destilát a punč se dozdobí.

Slivovicový punč

4cl Slivovice R. JELÍNEK
švestkový nebo černý čaj
cukr
koření na svařené víno
citrón, sušená švestka

Štrúdl punč

4cl Hruškovice Williams R. JELÍNEK
hruškový nebo jablečný džus
cukr
koření na svařené víno
skořice

Medový punč

4cl Bohemia Honey R. JELÍNEK
zázvorová limonáda
cukr
koření na svařené víno
pomeranč

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Video
 
Slivovicový punč
Medový punč
Štrúdl punč
 
 
 

RUDOLF JELÍNEK je největší výrobce ovocných destilátů v České republice. Společnost vznikla v roce 1894. Dnes je členem skupiny R. JELÍNEK GROUP SE, která je největším světovým výrobcem ovocných destilátů. Mezi nejznámější produkty patří klasická bílá tříletá slivovice, košer destiláty nebo netradiční pálenky z trnky, moravské jaderničky či třešní. Výjimečným produktem v sortimentu je pak Vizovická slivovice, vyrobená ze švestek vypěstovaných ve vlastních sadech. Výroba, sídlo a sady společnosti se nachází ve Vizovicích. Na českém trhu RUDOLF JELÍNEK distribuuje také produkty Metelka, rum Stroh a St. James, vybrané produkty společnosti Fratelli Branca nebo bourbon Evan Williams. 

www.rjelinek.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]