doblogoo

Zapomeňte na stres díky novým vířivkám od společnosti ALBIXON!

Albixon

Publikováno: 07. 12. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

V dnešní době už není neobvyklé pořídit si vlastní lázně v podobě vířivé vany i domů. Nejde o přehnaný luxus, jak to bylo vnímáno dříve, ale jde zejména o investici do kvality vašeho života, která se vám mnohokrát vrátí. Je to totiž ta nejlepší odměna pro vaše tělo i duši. Relaxace ve vířivé vaně je skvělým a přirozeným způsobem, jak upevnit své zdraví. Pobyt ve vířivce výrazně pomáhá v boji se stresem, ztuhlými svaly nebo bolestmi kloubů a navrací přepracované tělo zpět do rovnováhy.

 

Pořízením vířivé vany získáte jedinečnou příležitost, jak trávit společný čas s rodinou a přáteli, které kvůli hektickému životnímu a pracovnímu stylu mnohdy zanedbáváme. Vířivka se stane místem pro setkání s blízkými i relaxaci v soukromí. Pro maximální uvolnění celého těla a dokonalý zážitek z relaxace nabízí vířivky ALBIXON vedle klasické hydromasáže také doplňkové terapie. Vířivky jsou tak běžně vybaveny komponenty pro aromaterapii či barevnými podvodními reflektory pro chromoterapii.

Blahodárné účinky teplé vodní masáže jsou známy a využívány již více než dva tisíce let. Vyzkoušejte je i vy a proměňte svůj dům či zahradu v soukromé wellness centrum. V široké nabídce vířivých van od společnosti ALBIXON si jistě vyberete tu pravou přímo pro vás.

ALBIXON má ve své nabídce také vířivky Brilix®, se kterými nezískáte jen kombinaci hřejivé vody a vířivých proudů, ale také nefalšovaný luxus a pohodu při relaxaci s léčivými účinky, které vám pomohou k celkovému uvolnění od stresu a napětí. Vířivky Brilix® od ALBIXON nabízejí také bohatou výbavu v podobě kvalitních hydromasážních trysek pro celkové uvolnění těla. Těšit se můžete i na příjemnou aromaterapii. Všechny vířivky Brilix® jsou navíc vybaveny UV lampou, která zabezpečuje dokonalou dezinfekci vody. To vše bez nutnosti použití chlóru nebo jiných chemikálií. Pořiďte si některý z modelů vířivek Brilix® a uspořádejte soukromou wellness party.

Společnost ALBIXON vám právě přináší dva nové přírůstky do vířivé rodiny Brilix®, ze kterých můžete také vybírat. Jedná se o modely Gemini a Nirvana, jež jsou součástí řady BRILIX® PREMIUM WELLNESS.

Vířivka Gemini, jejíž obložení dokonale imituje dřevo, ví, co je to opravdové pohodlí. Je vybavena tak, abyste kromě relaxace v příjemně teplé lázni nemuseli dělat prakticky nic. Je uzpůsobena pro pohodlnou relaxaci až tří osob – obsahuje dvě lehátka s měkkými a přirozeně tvarovanými opěrkami hlavy s LED podsvícením. O dokonalou relaxaci se u této vířivky postará 46 hydromasážních trysek s odstupňovanou velikostí, 10 vzduchových trysek a 4 hydromasážní trysky se zabudovaným LED osvětlením. Vířivka dále disponuje zabudovaným audio systémem in.stream 2 se dvěma reproduktory a zabudovaným subwooferem. Celkový objem vody této vířivky je 800 litrů a její rozměry jsou
210 x 160 x 93 cm.

Vířivka Nirvana, disponující dotykovým panel s barevným displejem, dovede vaše tělo k harmonizující vnitřní i fyzické rovnováze a navodí ve vás stav dokonalého duševního klidu a spokojenosti. Relaxaci a pohodlí přinese celé rodině (až pěti osobám). Pro absolutní pohodlí obsahuje dvě lehátka s měkkými přirozeně tvarovanými opěrkami hlavy s LED podsvícením. S celou rodinou si zde můžete užít relaxaci a zapomenout na stres a problémy díky 60 hydromasážním tryskám s odstupňovanou velikostí, 16 vzduchovým tryskám a 12 hydromasážním tryskám se zabudovaným LED osvětlením. Díky výsuvné 19” LCD obrazovce a zabudovaným audio systémem in.stream 2 se dvěma reproduktory a subwooferem si budete připadat jako v ráji. Celkový objem vody této vířivky je 1500 litrů a její rozměry jsou 220 x 220 x 97 cm.

 

 

 

 
 
 

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

www.bazeny.cz

www.albixon.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]