doblogoo

Zažeňte vánoční nudu a vymalujte si

Primalex

Publikováno: 21. 08. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Říkáte si, že malování je doménou léta, a pokud jej nestihnete, musíte zase rok počkat? Omyl! Dle průzkumů značky Primalex je novým trendem právě vymalování stěn v domácnosti během vánočního volna. Dokonce i odborníci malování v zimě přímo doporučují. Navíc tím zvládnete pokrýt také předvánoční úklid. Pokud vás tento trend zajímá a stejně jako mnoho dalších jste tak dlouho plánované a potřebné vymalování v létě nestihli, máte tento rok ještě šanci.

 

Proč je zrovna malování v zimě takovým trendem? „Je to logické. Lidé mají čas a tráví ho doma. Na rozdíl od léta, kdy si chtějí užít dovolenou či stihnout práci na zahradě, čas mezi svátky o Vánocích se nese spíš ve znamení domácího krbu,“ vysvětluje Radovan Cita, Technicko-obchodní zástupce značky Primalex. „I když se říká, že Vánoce by měly být časem pohody a klidu, většině lidí stačí na odpočinek pár dní a po chvíli potřebují nějakou změnu,“ dodává Radovan Cita.

Kromě toho má pozitivní vliv na malování v zimě i několik technických faktorů. Právě suchý vzduch v kombinaci s vytápěným pokojem představuje ideální podmínky pro malování. Nátěr schne značně rychleji, protože stěny jsou prohřáté, a životnost nátěru se prodlužuje. Přesto však nezapomínejte větrat, abyste měli v pokoji čerstvý vzduch a proces schnutí ještě urychlili. Rozhodně ale není třeba větrat po celou dobu, ani přespříliš topit.

Dalšími výhodami malování v zimě, pokud si chcete pozvat profesionálního malíře, je výrazně nižší cena i čekací lhůta, protože řemeslníci mají v zimě vždy podstatně více času.

Velkým adeptem na přemalování je vždy kuchyň. Představuje totiž místnost, kde musí stěny snášet extrémní podmínky – vysokou vlhkost, páru, mastnotu či fleky od oleje aj. Je proto dobré používat kvalitní barvy, které budou schopny tyto podmínky snášet. Ideální je také barva, která je omyvatelná – při jakémkoli znečištění stačí přejet špinavé místo vlhkým hadříkem a stěna vypadá zase jako nová. Další důležitou vlastností, které si musíme u barev pro takto náročnou místnost všímat, je otěruvzdornost.

Produktem, který výborně splňuje výše zmíněné podmínky, je barva Primalex Fortissimo. Svými vlastnostmi uspokojí i toho nejnáročnějšího spotřebitele. Její vysoká mechanická odolnost dokonale splňuje požadavky kladené na moderní interiérové nátěry z hlediska omyvatelnosti i úplné otěruvzdornosti. Současně s výbornou paropropustností a kryvostí (u barevných nátěrů) či bělostí (u bílých nátěrů) lze tuto barvu jednoznačně považovat za nejkvalitnější vnitřní malířský nátěr značky Primalex.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Primalex Fortissimo Dance
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Primalex Fortissimo Dance
Primalex Fortissimo Disco
Primalex Fortissimo Etno
Primalex Fortissimo Flamenco
Primalex Fortissimo Jazz
Primalex Fortissimo Jungle
Primalex Fortissimo Piano
Primalex Fortissimo Punk
Primalex Fortissimo Rock
Primalex Fortissimo Swing
Primalex Fortissimo Techno
Fortissimo 15 kg
 
 
 

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, velkým výběrem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém a prostředky na úpravu podkladu. Disponuje sítí více než 400 Tónovacích center pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové, fasádní nátěry a zateplovací systémy, omítky a barvy na kov a dřevo.

 

www.primalex.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]