doblogoo

Zdraví si za peníze nekoupíš. SMART příslušenství, které ti ho ohlídá, ano

EasyStore

Publikováno: 08. 01. 2019
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Zdraví si za peníze nekoupíš, tak praví moudro. Svátek sv. Valentýna je ale skvělou příležitostí obdarovat svého partnera či partnerku dárkem, který zdraví preventivně ohlídá, dlouhodobě jeho kvalitu monitoruje, léčbu usnadňuje, chrání před bakteriemi nebo jednoduše udělá radost.

 

iHealth VIEW BP7s chytrý zápěstní měřič krevního tlaku

Chytrý tlakoměr iHealth VIEW měří tlak na zápěstí pomocí oscilometrické metody. Kromě hodnoty systolického a diastolického tlaku měří také tepovou frekvenci se zobrazením průběhové křivky a dokáže odhalit srdeční arytmii. Díky své přesnosti získal iHealth VIEW CE certifikaci pro zdravotnická zařízení. Vhodný je ale i na domácí měření, aktivuje se automaticky a pomůže nalézt pozici optimální pro správné měření. Aplikaci nabídne dlouhodobý přehled o vývoji výsledků měření nejen z tlakoměru, ale i z ostatních zařízení značky iHealth, např. chytrých osobních vah, glukometru nebo oxymetru.

iHealth GLUCO BG5 chytrý glukometr

Glukometr iHealth GLUCO BG5 je vybaven vlastním displejem pro zobrazení naměřených hodnot. Nemusíte tak u sebe mít mobilní telefon ani tablet, abyste aktuální obsah krevní glukózy zjistili. Aplikace s certifikací pro zdravotnická zařízení maximálně zpřehlední a zpřesní dlouhodobá pozorování kompenzace diabetu a pomůže předcházet druhotným zdravotním komplikacím.

WHOOSH! čistič obrazovek

Víte, že 30 % virů a bakterií se umí šířit přes dotykový displej a že průměrný displej telefonu je 10x špinavější než záchodové prkénko? Stejně jako si myjeme ruce po toaletě, je potřeba se starat i o displej našich mobilních telefonů a tabletů. Prostředek WHOOSH! Screen Shine zajistí bezchybně čisté displeje nejen bez otisků prstů, ale hlavně bez bakterií a virů. Tenká nanovrstva na displeji zajistí příjemný skluz prstu a skvělou odolnost proti otiskům.

Hyper Pearl zrcátko s powerbankou

Pokud hledáte dárek jen tak pro radost, Hyper Pearl je luxusní kombinace power banky s kapesním zrcátkem. Nabízí hned 2 zrcátka, z nichž jedno zvětšuje 3x a je kolem dokola LED osvětleno. Pudřenka tak nezachrání pouze make-up, ale především jakékoli chytré zařízení. S kapacitou příjemných 3000 mAh a silným výstupem 2,1 A dokáže plně nabít každý telefon a poradí si i s tablety a dalšími zařízeními. Metalické odstíny jednotlivých variant připomínají ty nejoblíbenější odstíny laků na nehty, s nimiž ladí i měkce polstrované cestovní pouzdro a kazetové balení.

 

 
 
 

EasyCo s.r.o. je distribuční společnost s vlastním online obchodem, která zastupuje prestižní světové značky se smart příslušenstvím a technologiemi na českém i slovenském trhu. Na českém trhu působí od roku 1995.

www.easystore.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]