7 důvodů, proč si domů pořídit betonovou stěrku

Primalex

24.02.2020

Lucie Krejbichová

Přidat do interiéru imitaci betonu v podobě betonové stěrky je skvělým způsobem, jak dodat prostornému interiéru dávku moderního čistého vzhledu. Primalex BETON EFEKT vytváří věrnou kopii přírodního „surového“ betonu i jeho charakteristické struktury. Díky jeho jednoduché aplikaci ve formě ready-to-use nátěru se do proměny interiéru může hravě pustit i laik. Jaké benefity s sebou betonová stěrka tedy přináší?

1. Snadná aplikace

Aplikace produktu Primalex BETON EFEKT je snadná a zvládne ji každý bez zbytečně vysokých nákladů. Barvu stačí po zakoupení pouze řádně promíchat. Odpadá tak potřeba ředění a dobarvování požadovaného odstínu, což bývá v domácích podmínkách často velice náročné.

2. Až 5 tisíc odstínů

Odborníci v síti Dům barev jsou schopni barvu natónovat pomocí pigmentů až do 5 tisíc odstínů. Není nutné se tak rozhodovat jen mezi odstíny šedé, ačkoli se jedná o barvu nejpopulárnější.

3. Odolnost

Betonová stěrka Primalex vyniká výbornou paropropustností, po vyzrání i velmi dobrou mechanickou odolností. Pokud je následně finální povrch opatřen vhodným matným vodou ředitelným lakem (např. Balakryl Polyurex), získá tak zvýšenou mechanickou odolnost a omyvatelnost.

4. Žádné spáry

Na povrchu se díky absenci spár nezachytávají bakterie jako například ve spárách dlažby, díky tomu jsou vhodné i do kuchyní a koupelen.

5. Cenová dostupnost

Výhodou betonové stěrky je její cenová dostupnost. Výsledná změna bude markantní, avšak rozpočet nezatíží. Obsah jednoho balení vystačí na 12-17 m2 podle zvoleného efektu.

6. Hodí se téměř kamkoli

Betonová stěrka bude slušet všem interiérům, kterým dodá nadčasový vzhled a ponechá možnost krásně vyniknout všem interiérovým doplňkům.

7. Originalita každého tahu

Techniku a rukopis má každý z nás trochu jiný, výsledek tak bude pokaždé jedinečný. Níže přinášíme tři druhy efektů, které jsou aplikačně velmi jednoduché a zároveň velice atraktivní.

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, velkým výběrem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém a prostředky na úpravu podkladu. Disponuje sítí více než 400 Tónovacích center pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové, fasádní nátěry a zateplovací systémy, omítky a barvy na kov a dřevo.

http://www.primalex.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]