Bílé Fortissimo přinese do každého interiéru čistotu i vzdušnost

Primalex

25.06.2018

Lucie Krejbichová

Bílá symbolizuje nové začátky, a proto je tím nejlepším základem pro novou podobu vašeho interiéru. Využijte všech benefitů nové receptury barvy Primalex Fortissimo Bílé, která se vyznačuje vylepšenou kryvostí i lehčí roztíratelností. Užívejte si krásných a dokonalých interiérů po dlouhá léta.

Bílá barva v interiéru zároveň uklidňuje a nabízí otevřenost pro další nápady. Je elegantní a nepodléhá moderním trendům jako jiné odstíny. Proto se vám jen tak neomrzí.

Již dávno neplatí, že je bílá barva náročná na svou údržbu a že se nehodí do místností, ve kterých je předpoklad vyššího zatěžování jako jsou kuchyně, koupelny či dětské pokoje. Bílá barva Primalex Fortissimo Bílé dokonale splňuje požadavky kladené na moderní interiérové nátěry z hlediska omyvatelnosti i úplné otěruvzdornosti.

Z praxe velmi dobře vím, že přesvědčit a vysvětlit zákazníkům, proč si koupit kvalitní omyvatelný nátěr, není vždy snadné. Nicméně je to investice, která se vrátí. Kvalitní barvy dnes už nepatří pouze do obývacích pokojů a dalších reprezentativních prostor. Omyvatelné nátěry se budou vašim zákazníkům hodit i v mechanicky hodně vytěžovaných místnostech. Často podceňovaným prostorem jsou chodby a vůbec vstupní prostory. Ty si však zaslouží správnou úpravu. Ušpinění od bot či vašich mazlíčků po venčení však lehce očistíte. Kuchyně a koupelny jsou dalšími místy, kde by omyvatelný nátěr měl být jasnou volbou,“ vysvětluje Martin Čížek, Technicko-obchodní zástupce značky Primalex.

Zmiňované prostoty je těžké udržovat v čistém stavu. Hygienické normy požadují v koupelnách keramické obklady do výše 1,5 m a ve sprchových koutech do 2,2 m. To je právě z důvodu snadné údržby. Omyvatelný Primalex Fortissimo Bílé pak lze použít na vymalování ploch nad obklady i stropu, kdy spolehlivě odolá vysoké vlhkosti v koupelně i občasně odstřikující vodě.

Barvu Fortissimo Bílé lze při ušpinění jednoduše očistit pomocí vlhkého hadříku. Navíc díky vysoké otěruvzdornosti vám nešpiní oblečení, ani když se o zeď ležérně opřete v černém oblečení. Omyvatelné barvy jsou zároveň vysoce paropropustné, tedy takzvaně dýchají, a nemusíte se je bát použít ani v koupelně nebo v dalších místnostech se zvýšeným výskytem vody a páry. Nicméně pozor si dejte u míst, která jsou pravidelně a dlouhodobě zatěžována vodou a navíc bývají znečištěna například od zbytku mýdla.

Mechanická odolnost třídy 2 dle ČSN EN 13 300 a bělost nad 90 % BaSO4 bílé činí z nové barvy Fortissimo nejkvalitnější bílý nátěr značky Primalex. „Jen nejlepší suroviny a vysoké nároky na technické parametry nás mohly uspokojit při přípravě této novinky. Primalex Fortissimo je vylepšená řada prvotřídních produktů pro vaše interiéry,“ dodává na závěr Martin Čížek.

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, velkým výběrem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je vedle vlastní laboratoře kontrolována také organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež zavedla certifikaci podle systémů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky a barvy na kov i dřevo. Disponuje sítí více než 400 tónovacích center pro tónování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České i Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech.

http://www.primalex.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies