Co vaše rodina očekává od vlastního bazénu? Splňte všechna jejich přání bazénem ALBIXON

Albixon

23.04.2020

Lucie Krejbichová

Chystáte se letos už konečně koupat ve vlastním bazénu a vyhnout se tak veřejným koupalištím praskajících ve švech? Pokud ano, teď je ten nejvhodnější čas pro výběr i koupi. Z bazénu se bude těšit celá rodina – od dětí až po babičku. Pří výběru se tedy zamyslete nad hlavními preferencemi jednotlivých členů domácnosti a splňte si tak společně svůj velký sen. S výběrem vám samozřejmě pomohou i bazénoví specialisté společnost ALBIXON. I online jsou připraveni vám poradit a najít to nejlepší řešení. Pomohou vám i se stavební přípravou a naplánováním realizace.

Tatínek by rád dohlížel nad teplotou bazénu i přes mobilní aplikaci

Prostřednictvím mobilní aplikace lze ovládat solnička, tepelné čerpadlo, filtrační čerpadlo a osvětlení bazénu. Počasí vám tak už nikdy nepřekazí plány s rodinou nebo přáteli. Když se tatínek dopoledne v práci rozhodne, že bude pořádat bazénovou párty, jednoduše prostřednictvím aplikace zapne filtraci či tepelné čerpadlo. Jeho velkou výhodou je to, že kromě zahřátí vody funguje i naopak – v parných letních dnech dokáže vodu také ochladit pro naprosto dokonalé osvěžení.

Nebudete tak ničím omezováni, jednoduše nastavíte čerpadlo na vyšší výkon v době, kdy např. potřebujete bazén rychle vyhřát na party či po chladném období, a pak ho kdykoliv můžete přepnout do úsporného režimu a udržujete stálou teplotu vody pomocí nižšího výkonu a s nižší spotřebou energie. 

Maminka už nechce cvičit jen na suchu

Protiproud je jednoduché zařízení, které z bazénu odebírá vodu pomocí čerpadla a pod velkým tlakem ji speciálně konstruovanými tryskami vhání zpět. Sílu i směr vzniklého proudu je možné regulovat a zvolit tak intenzitu vhodnou pro rekreační či kondiční plavání nebo vodní hry a relaxaci.

V bazénech s protiproudem si jednoduše zacvičíte aqua aerobic, zlepšíte si kondici běháním ve vodě, zpevníte tělo posilováním nebo si dopřejete pořádnou plaveckou dráhu. Protiproud mimo maminky ocení i děti, pro které se pomocí jednoho tlačítka stane bazén rozbouřeným oceánem.

Syn trpí atopickým ekzémem

Pro osoby s citlivou kůží nebo kožními onemocněními může být občas koupání ve vodě, které obsahuje velké množství chlóru, nepříjemné. Tím, že bude bazén splňovat i tento požadavek, z něj bude radost maximální. Nejen pro alergiky je zajímavá varianta slané úpravy vody. Díky spolupráci se společností Hayward přináší ALBIXON na trh zcela novou možnost úpravy vody OXILIFE. Ta spočívá v kombinaci elektrolýzy s hydrolýzou. Voda v bazénu je tak dezinfikovaná nejen pomocí reakce slané vody, ale také aktivním kyslíkem.

Voda je slaná asi jako lidské slzy, a tak nedráždí lidské oko ani pokožku. Úprava vody je naprosto bezpečná. Celý proces je šetrný nejen k lidské pokožce, ale i k životnímu prostředí. Solničku Hayward lze navíc doplnit o Wi-Fi modul a získat tak naprostou kontrolu nad bazénem i mimo domov. Prostřednictvím mobilní aplikace lze ovládat veškeré její funkce, takže spokojen bude i tatínek.

Malá dcerka se zrovna naučila chodit a běhá po zahradě

Kolem bazénu se celoročně pohybují nejen hrající si děti, ale také zvířata. Je tak důležité předcházet tomu, aby do bazénu spadly – ať už je napuštěný nebo ne. Nejbezpečnější ochranou proti vynalézavým potomkům je pořídit k bazénu zastřešení, které je opatřeno navíc i dětskou pojistkou. Mnohé bezpečnostní prvky totiž zabraňují jejich vstupu do vody bez vašeho vědomí.

Všechna zastřešení ALBIXON, mimo důrazu na bezpečnost, staví i na důležitosti designu. Nová zastřešení ALBIXON SYDNEY či MIAMI se stanou ozdobou každé zahrady. SYDNEY se pyšní nízkým profilem, elegantními křivkami a unikátním vzhledem s pouze jednou vodící kolejnicí. MIAMI pak uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, představuje ryzí kvalitu bez kompromisů, jedinečné barvy i vysokou odolnost.

Babička nechce plýtvat vodou ani financemi

I babička může být spokojená. Nové bazény řady BENEFIT představují doslova za málo peněz hodně koupání. Jeho hlavní předností je to, že jej není potřeba při zazimování vypouštět. Při správné a pravidelné péči o bazénovou vodu ji stačí vyměnit až po několika sezónách a nezatěžovat tak životní prostředí neúměrným odběrem. Ušetří se tak příroda i finance.

Dědeček má omezenou pohyblivost a bojí se škobrtnutí

U bazénu řady BENEFIT dochází i k inovacím protiskluzového desénu schodiště, čímž se zvýší jeho bezpečnost. Poblíž hrany každého schodu jsou vyfrézovány tři drážky, které brání uklouznutí. Zároveň jsou díky svému tvaru odolné vůči usazování nečistot.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]