Cos dělal v zimě? Objednal včas bazén u ALBIXON

Albixon

14.01.2019

Lucie Krejbichová

Uvažujete o vlastním venkovním bazénu? Správně! Zima je totiž ideálním obdobím pro jeho objednání. Výroba bazénu na míru trvá i 6-8 týdnů. Pokud s objednáním budete čekat do jara, může být dodací lhůta kvůli velkému zájmu ještě delší. Právě teď je tak ideální doba vyrazit na zahradu, najít a změřit vhodné místo a následně se vydat za bazénovým specialistou ALBIXON. 

Rozhodnete-li se pro bazén s instalací do země, budete mít dost času vyřídit vše potřebné i s úřady. Během zimních měsíců na vás navíc u prodejců venkovních bazénů čekají zajímavé akce a slevy. Pokud si tak v období od 15. ledna do 15. února 2019 zakoupíte v jakékoli pobočce ALBIXON bazén, získáte jako dárek tepelné čerpadlo. Čerpadlo umí vodu ohřát i ochladit, a to při ekologickém provozu s minimálními náklady. Zatímco soused bude o koupání teprve snít, vaše rodina si bude vodních radovánek užívat plnými doušky. V případě, že se rozhodnete bazén rovnou i zastřešit, ALBIXON vás navíc odmění solární sprchou. První letní dny tak budete moci oslavit pořádnou bazénovou párty.

Myslet na koupání se vyplatí již při stavbě domu. Prvním krokem je najít pro bazén to nejvhodnější místo – ušetříte si čas, starosti a hlavně finance. Je důležité zvolit co nejslunnější polohu, pokud možno mimo dosah padajícího listí. V úvahu by se měla vzít i míra soukromí. Bazén potřebuje nejen prostor na vlastní vanu, ale i na další využití, ať už se jedná o zastřešení nebo místo, kam budeme chtít v budoucnu postavit zahradní nábytek.

Pořízení bazénu je dlouhodobá záležitost a není tak radno podcenit jeho výběr. Chybu nikdy neuděláte s výběrem skimmerového bazénu. Jedná se o nejoblíbenější variantu v tomto segmentu. Vyznačují se totiž dlouhou životností, stálou pevností i barvou s vysokou odolností vůči všem okolním vlivům. Nejčastějším typem je obdélník s ostrými rohy. Pokud ale dáváte přednost jedinečném designu a luxusnímu vzhledu, svou pozornost upřete na bazény přelivové. Voda v bazénu sahá až po samotný horní okraj a tvoří tak s okolním terénem rovinu.

Pořízení vlastního bazénu bývá finančně náročné, investice do zastřešení však dokáže později ušetřit finance při samotném provozu. Brání přístupu UV záření, díky čemuž se snižuje rozklad chlóru ve vodě a není tak potřeba používat nadměrné množství bazénové chemie. Navíc chrání bazén před povětrnostními podmínkami i nečistotami, čímž několikanásobně prodlužuje jeho životnost. Pokud stále váháte, zda je zastřešení potřeba, zamyslete se nad bezpečností.

Se zastřešením totiž nehrozí neočekávaný pád dítěte či domácího mazlíčka pobíhajícího po zahradě do vody. Kvůli vynalézavým potomkům jsou opatřeny dětskou pojistkou. Příjemnou výhodou je to, že koupací sezóna bude o několik měsíců prodloužena. Voda přes den se v bazénu ohřívá sama pomocí tzv. skleníkového efektu, kdy cenné teplo v noci nikam neuniká.

Zákazníci, kteří se chtějí o koupi bazénu poradit s odborníky, mají možnost vyplnit tento jednoduchý online formulář, který je k nalezení přímo na webových stránkách prodejce. Specialista ze společnosti ALBIXON je poté bude co nejdříve kontaktovat a zodpoví všechny dotazy.

Kampaň Až se léto zeptá, cos dělal v zimě bude v České i Slovenské republice probíhat za podpory následujících médií: Hitrádia, Evropa 2, Frekvence 1, Stream.cz, Novinky.cz, iDNES.cz, dále na Youtube, Facebooku, Sklik.cz a Google AdWords. S kampaní se setkáme i v Outdooru.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]