Dárek, který se nedá zabalit

Albixon

20.09.2021

Lucie Krejbichová

Existuje jeden naprosto originální dárek, který se nedá zabalit. I když se vám nevejde pod stromeček, bude z něj nadšená celá rodina. Zapomeňte letos na shánění dárků pro jednotlivé členy rodiny a pořiďte si domů bazén zapuštěný do země. Věnujete tak ten nejkrásnější dárek nejen rodině, ale i sami sobě, protože společně strávený čas plný dětského smíchu a společných vodních radovánek se nedá nahradit ničím na světě.

Štěstí a zdraví pro celou rodinu

Vlastní bazén jako dárek pořizujete pro své blízké možná jednou za život, ale máte jistotu, že se z něj po dlouhá léta bude těšit opravdu celá rodina, od nejmenších dětí až po babičky a dědečky. Zahradní bazén už dávno neslouží jen pro vodní radovánky, ale je nejbližším místem, kde se můžete plnohodnotně věnovat plavání. Plavání patří k těm nejpříjemnějším a zdraví velmi prospěšným sportovním aktivitám, kterým se můžete věnovat v jakémkoli věku. Plaváním si zpevníte a prokrvíte celé tělo, posílíte a procvičíte všechny svaly, pomáhá i při bolestech zad, navíc nezatěžujete klouby. Plavání má také blahodárný vliv například na boj s celulitidou nebo křečovými žílami. Celkově přispívá k lepšímu dýchání a fyzické kondici, působí pozitivně i na duševní zdraví. Sportovci ocení plavání jako účinnou formu regenerace po sportovním výkonu. Stále oblíbenější je i zimní plavání a otužování v ledové vodě pro posílení imunity.

Ideální čas pro výběr bazénu

Koupání v bazénu patří ke snům mnoha rodin, a pokud se už v nové sezóně plánujete koupat ve vlastním, je ten správný čas pro výběr a objednání nového bazénu právě teď! Při plánování se nejprve důkladně zamyslete nad preferencemi jednotlivých členů domácnosti. Neváhejte se obrátit na bazénové specialisty společnosti ALBIXON, kteří vám s výběrem rádi pomohou. Jsou připraveni vám poradit a najít to nejlepší řešení. Provedou vás celým procesem od stavební přípravy po dokončení realizace.  

Chtějte to nejlepší

Všechny moderní nároky na design a údržbu splňují ALBIXON bazény řady QBIG BENEFIT. K jejich hlavním přednostem patří ekonomický provoz, jednodušší údržba, a především úspora vody, kterou nemusíte vypouštět ani při zazimování. Bazén tak splňuje i důležité nároky současnosti na odpovědné hospodaření s vodou. Díky optimalizovanému výstupu trysek voda v bazénu lépe cirkuluje, bazén tak zůstává déle čistý a snižuje se i spotřeba bazénové chemie. Praktické bazénové zastřešení od ALBIXONu zase pomáhá zamezit znečištění mechanickými nečistotami a umožňuje koupání i za nepříznivého počasí. Vaše koupací sezóna se tím prodlouží i o deštivé dny, kterých není v létě málo. V neposlední řadě je i důležitým bezpečnostním prvkem, zejména pokud se kolem něj pohybují malé děti.

Dárek, který potěší každého člena rodiny

Většina dětí miluje koupání a dovádění v bazénu, klidně se v něm zabaví i několik hodin, takže se nudit rozhodně nebudou. Mužskou část rodiny bude kromě plavání bavit i možnost ovládat technologii bazénu pomocí mobilní aplikace. Jednoduše nastavíte čerpadlo na vyšší výkon, když zrovna potřebujete bazén rychle vyhřát na párty či po chladném období. Kdykoliv ho pak můžete přepnout zase do úsporného režimu a udržovat stálou teplotu vody pomocí nižšího výkonu a s nižší spotřebou energie. Ženy si v bazénu užijí například i aqua aerobik nebo kondiční běhání ve vodě. Na oblibě získává i plavání s protiproudem, jehož sílu i směr je také možné nastavit. Všechny členy rodiny bezesporu nadchne možnost prodloužení koupací sezóny pomocí ohřevu vody například díky tepelnému čerpadlu, které zvládne vodu nejen ohřát v chladných dnech, ale v parném létě i ochladit na příjemnou teplotu. Slaná úprava vody je zajímavá nejen pro rodiny s alergiky. Při provozu solničky OXILIFE probíhá kromě elektrolýzy také hydrolýza, která vodu ošetřuje i aktivním kyslíkem. Koupání ve slané vodě je šetrné nejen k lidské pokožce, ale i k životnímu prostředí. 

Zvolte kvalitní materiál

Barvu vody v bazénu ovlivňuje kromě její čistoty i použitý materiál. Bazény ALBIXON jsou vyrobené z kvalitního polypropylenu ALBISTONE®. Tento materiál se vyznačuje dlouhou životností, vysokou barevnou stálostí a UV stabilitou, odolností vůči chemikáliím a mechanickému poškození. Nemusíte tak mít strach, že děti při dovádění ve vodě bazén poškodí. 

Bazén jako investice

Zdají se vám pořizovací náklady na bazén příliš vysoké? Kromě toho, že si můžete bazén nakonfigurovat na míru a cenu tak přizpůsobit svým možnostem, se lze na pořízení bazénu dívat jako na investici do nemovitosti. Bazén totiž vaši nemovitost zatraktivní a dlouhodobě zvýší její hodnotu.

Vánoční tip: Bazénový set – vše v jednom a od jednoho dodavatele! Pořiďte si jeden z oblíbených bazénových setů, díky kterému získáte nejen kvalitní bazén, ale také zastřešení, veškerou potřebnou bazénovou technologii a technologickou šachtu či stěnu. Můžete vybírat z více než 5 000 různých variant!

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]