Dárek, který se nevejde pod stromeček

Albixon

14.09.2019

Lucie Krejbichová

Marně přemýšlíte nad dárkem, který potěší úplně celou rodinu? Pořiďte si zahradní bazén a věnujte si tak ten nekrásnější dárek – společně strávený čas plný dětského smíchu a vodních radovánek.

Pokud toužíte po bazénu, který bude k dispozici po mnoho sezón a budete si v něm možno užívat vodních radovánek po delší dobu, zvolte bazén zapuštěný. Nepochybnou výhodou je i větší bezpečnost. Bazén při pořízení rovnou i zastřešit je vždy krok správným směrem. Díky kompletnímu zastřešení není potřeba na děti ani zvířata na zahradě neustále dohlížet. Mnohé bezpečnostní prvky totiž zabraňují jejich vstupu do vody bez vašeho vědomí. Při koupání by však měly být děti pod stálým dohledem.

Novinkou společnosti ALBIXON je bazén řady BENEFIT. Mimo inovativních technologií a značné úspory vody vás nový bazén řady BENEFIT potěší i svým designem. Optimalizovaný výstup trysek a nová mřížka s vlastností překrytí hran žlabu (u přelivových bazénů) s sebou nese ještě příjemnější uživatelský zážitek a radost z koupání.  Díky inovovanému LED osvětlení si budete moci užívat vodních radovánek či bazénové relaxace i ve večerních hodinách. Dostupný je nově také v pískové a šedé barvě.

Jeho hlavní předností je však to, že jej není potřeba při zazimování téměř vypouštět. Každý tak může šetřit nejen finance, ale i životní prostředí. Při správné a pravidelné péči o bazénovou vodu ji stačí vyměnit až po několika sezónách a nezatěžovat tak životní prostředí neúměrným odběrem. Přidáním bazénového zastřešení omezíte i míru odparu vody v letních měsících a nebude tak potřeba ji tolik v průběhu sezóny dopouštět.

Skvělým řešením zastřešení je ALBIXON BOX. Jedná se o předmontovanou stavebnici v přepravním boxu, ve které najdete všechny potřebné komponenty pro složení kompletního bazénového zastřešení. S přehledným obrázkovým manuálem je sestavení opravdu hračka.

I v případě typizovaného ALBIXON BOXU si můžete vybrat z několika možností zastřešení. Velice oblíbenými modely jsou KLASIK a KLASIK CLEAR. Ačkoli se jedná o modely klasické, jejich design není nikterak fádní ani nudný. Klasika z módy nevyjde nikdy a na každé zahradě bude vypadat skvěle.

Dalšími typy jsou DALLAS a DALLAS CLEAR. Oba typy jsou tvořeny elegantními oblouky, které ze zastřešení vytvoří elegantní a sofistikovaný doplněk vaší zahrady. Zaoblené hrany přecházející ve výraznou plochu ve střední části zaručují pohodlné plavání i za nepříznivého počasí. S tímto i ostatními typy zastřešení si budete moci užívat bazénu až sedm měsíců v roce.

TIP: Bazénový set – vše v jednom a od jednoho dodavatele! Pořiďte si jeden z oblíbených bazénových setů, díky kterému získáte nejen kvalitní bazén, ale také zastřešení, veškeré potřebné příslušenství a technologickou šachtu/stěnu v jednom balíčku. To vše od skutečného specialisty a za bezkonkurenčně nejvýhodnější cenu na trhu.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]