Halloweenská výzdoba, kterou vám bude závidět každý koledník

Primalex

20.08.2019

Lucie Krejbichová

Ačkoli Halloween nepatří mezi ryze české svátky, své místo si našel i u nás. Vytvořte si doma s pomocí barev Primalex Fortissimo originální dekorace, které přinesou do vašeho domova lehce strašidelnou atmosféru.

U všech dekorací jsme chtěli docílit hluboce matného, saténového vzhledu. Barva Primalex Fortissimo nabízí téměř neomezené možnosti odstínů, snadnou aplikaci a rychlé schnutí. Vyzdobit si svůj dům či byt tak zvládne opravdu každý. Díky dostupným cenám produktů Primalex si jejich výrobou peněženku opravdu nezatížíte. Získáte ale originální doplňky, které podtrhnou podzimní atmosféru každého interiéru.  

Vykouzlete si doma svůj kout s tajemnou, až lehce strašidelnou atmosférou. Lze použít jakékoli staré nádobí, fantazii se přece meze nekladou.

Budete potřebovat: nejrozmanitější druhy nádobí jako jsou staré vázy, konvičky, hrníčky či talíře, dále svícny, samozřejmě dýně, barvu Primalex Fortissimo v odstínu Piano, černé svíčky, štětec. Ti odvážnější, kteří touží po opravdu strašidelné atmosféře, mohou natřít třeba i lebku, která je k sehnání například v obchodech s potřebami na párty.

Postup: Jakékoli nádobí natřete černou barvou. Pokud k sobě například přilepíte starou vázu a talířek, vyrobíte si originální etažér. Pokud se na něj chystáte umístit něco jedlého, umístěte je na ubrousek nebo papírový tácek.  Vytvořte si v místnosti kout s tmavým pozadím a naaranžujte si vše na stůl nebo komodu s tmavým ubrusem.

Pokud pro vás ale podzim více než strašidelný Halloween znamená pestrobarevné listí a přírodní materiály, vytvořte si originální vázu z dýně. My si pro svůj krásný tvar a dekorativnost vybrali dýně muškátové. Větvičky a kytky si můžete kdekoli natrhat sami.

Budete potřebovat: jakýkoli druh dýně, barvy Primalex Fortissimo v libovolných odstínech, štětec, květiny a větvičky.

Postup: Natřete dýně jednotlivými odstíny ve třech vrstvách. Mezi jednotlivými nátěry nechte barvu pořádně proschnout, pomoci si ale můžete i fénem. Vyřízněte otvor a vydlabejte. Poté jen zbývá si do vlastnoručně vytvořené vázy naaranžovat květiny. Vázu je pak možno umístit i ven.

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, velkým výběrem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je vedle vlastní laboratoře kontrolována také organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež zavedla certifikaci podle systémů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky a barvy na kov i dřevo. Disponuje sítí více než 400 tónovacích center pro tónování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České i Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech.

http://www.primalex.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies