Jak na stres a únavu s vířivkami ALBIXON

Albixon

29.08.2017

Lucie Krejbichová

Po krásném a slunném létě, kdy si všichni užíváme volný čas i pěkné počasí, vždy přichází chmurný podzim a s ním také stres a únava. Předejděte letos podzimní únavě díky blahodárným účinkům vířivek ALBIXON, se kterými už vás žádný stres a vyčerpání nečeká.

V dnešní době se domácí wellness těší čím dám tím větší oblibě. Společnost ALBIXON zaznamenává v oblasti vířivek od roku 2015 značný boom – každým rokem stoupnou prodeje až o 25 %. Nejmarkantnější jsou pak prodeje v období dubna a září, kdy je právě ideální ve vířivce utopit veškerou únavu a nepřející počasí. Pro spoustu rodin vířivka navíc často supluje bazén, ať už z důvodu nedostatku místa či menší náročnosti údržby.

Vířivka dříve nevypadala tak, jak ji známe dnes. Jejím předchůdcem byl hydromasážní agregát, který se původně vkládal ke koupající se osobě a masáž se prováděla nasměrováním na jednotlivé tělesné partie. Jeho účinky se osvědčily natolik, že konstruktéři začali vymýšlet možnost domácího využití moderních hydromasážních systémů. Dnes už je proto běžné si pořídit wellness centrum přímo domů.

Moderní vířivky jsou dnes už velmi propracované a skvěle technicky vybavené. Navíc je můžete používat po celý rok, ať je léto, nebo zima. Vířivky společnosti ALBIXON nabízejí nejen hydromasáže, ale i další doplňkové terapie a funkce. Některé jsou tedy vybaveny komponenty pro aromaterapii (funkce Blower) či barevnými podvodními reflektory pro chromoterapii.

Vířivka s tzv. funkcí Blower je vždy vybavena zásobníkem vonných esencí. Specificky upravená sada trysek uvolňuje jemný a příjemný poryv vzduchu, který napomáhá k šíření vonné esence a zároveň přispívá k okysličování vodního proudu. Toto okysličení revitalizuje pokožku a zachovává ji tak přirozeně krásnou a čistou.

Hydromasáž zlepšuje krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres. Pocit únavy a vyčerpanosti zmizí a ramena, záda, kříž a nohy se uvolní. Vířivky obsahují dva základní typy hydromasážních trysek – vodní a vzduchové. Vodní trysky vířivek dokáží vytvořit 3 typy vodního proudu – přímý, rotační nebo pulzační. Masáž těmito vodními proudy působí především na uvolnění svalů a kloubů. A vzduchové bublinky, které vytvářejí vzduchové trysky ve vířivkách, zase provádějí svým prouděním povrchovou masáž a přenášejí uvolňující vibrace do celého těla.

Zkusit můžete např. vířivky ALBIXON z řady BRILIX® PREMIUM WELLNESS – Gemini a Nirvana.

Vířivka Gemini, jejíž obložení dokonale imituje dřevo, ví, co je to opravdové pohodlí. Je uzpůsobena pro pohodlnou relaxaci až 3 osob – obsahuje 2 lehátka s měkkými a přirozeně tvarovanými opěrkami hlavy s LED podsvícením. O dokonalou relaxaci se u této vířivky postará 46 hydromasážních trysek s odstupňovanou velikostí, 10 vzduchových trysek a 4 hydromasážní trysky se zabudovaným LED osvětlením. Vířivka dále disponuje zabudovaným audio systémem in.stream 2 se dvěma reproduktory a zabudovaným subwooferem.

Vířivka Nirvana, disponující dotykovým panel s barevným displejem, dovede vaše tělo k harmonizující vnitřní i fyzické rovnováze a navodí ve vás stav dokonalého duševního klidu a spokojenosti. Pro absolutní pohodlí obsahuje 2 lehátka s měkkými přirozeně tvarovanými opěrkami hlavy s LED podsvícením. S celou rodinou si zde můžete užít relaxaci a zapomenout na stres a problémy díky 60 hydromasážním tryskám s odstupňovanou velikostí, 16 vzduchovým tryskám a 12 hydromasážním tryskám se zabudovaným LED osvětlením. Díky výsuvné 19” LCD obrazovce a zabudovaným audio systémem in.stream 2 se dvěma reproduktory a subwooferem si navíc budete připadat jako v ráji. 

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]