Když bazén, tak ALBIXON

Albixon

12.10.2020

Petra Čermáková

Říkali jste si po celé léto, že to příští už budete mít vlastní bazén? Teď máte ideální čas jej vybrat! Čím blíže k létu si totiž bazén objednáte, tím déle může trvat jeho výroba. Nadělte si dovolenou, která bude trvat od dubna až do října!

Pořízení bazénu je dlouhodobá záležitost a není tak radno podcenit jeho výběr. Mimo zamyšlení se nad nejvhodnějším typem je však důležité vybrat si i vhodného výrobce. Český výrobce bazénů ALBIXON je na trhu již 30 let. Za tu dobu zapustil do země přes 30 tisíc bazénů a nainstaloval více než 90 tisíc zastřešení. Jako důkaz, že neustále myslí dopředu a inovuje své výrobky, je i to, že získal celkem 64 patentů.

Jednou z posledních novinek jsou bazény řady BENEFIT. Vývojové centrum ALBIXON mělo za cíl vyvinout nový a moderní typ bazénů, který bude splňovat současné nároky na design i údržbu a zároveň bude brát maximální ohled na využití vody. A povedlo se.

S bazény řady Benefit je jarní zprovoznění i zazimování hračka. Jeho hlavní předností je totiž to, že jej není potřeba při zazimování vypouštět. Při odzimování tak stačí pár jednoduchých krokůa výsledkem bude opět křišťálově čistá voda doprovázená rodinnou pohodou, navíc se značnou úsporou vody.

Hlavní benefity bazénů ALBIXON:

  • Dodání přímo od výrobce – podpoříte tak českou firmu s dlouhou tradicí, která pracuje srdcem.
  • Použitá nejnovější výrobní technologie – prostě kvalitní bazény, které si snadno zamilujete.
  • Příslib dlouholeté životnosti – odborný servis udrží bazén ve skvělé kondici mnoho let. Nikdo přeci nechce bazén jen na pár sezón.
  • Moderní design, barvy a široká nabídka rozměrů – každý si najde to pravé pro sebe a svou rodinu.
  • Bazény se instalují snadno a bez zbytečně složitých stavebních prací – rychleji se tak budete koupat a užívat si léto plnými doušky.
  • Široký sortiment doplňků pro snadnou údržbu vody – pro křišťálově čistou vodu a méně práce.
  • Výběr ze široké nabídky bazénového příslušenství světové kvality – dohromady zkrátka dokonalý bazén, který splní přání každého člena rodiny.
  • V případě zájmu lze bazény rovnou zastřešit – a užívat si tak koupání až 8 měsíců v roce.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Petra Čermáková

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]