Netočte se v kruhu

Albixon

14.03.2019

Lucie Krejbichová

Není nad to, když se můžete v parném letním dnu osvěžit skokem do bazénu. Ještě lepším pocitem je, když se jedná o skok do vlastního bazénu. Není ale potřeba si pořizovat bazén pouze na přechodné období. Zastavte se od 15. března do 15. května 2019 v jakékoli české i slovenské pobočce ALBIXON pro svůj vysněný rodinný bazén a získejte automatický vysavač jako dárek. Pokud se rozhodnete bazén rovnou i zastřešit, společnost ALBIXON vás odmění příslušenstvím v podobě solární sprchy.

Spousta zákazníku české společnosti ALBIXON má dobrou prvotní zkušenost s nadzemními bazény a po krátké době začne zvažovat o koupi kvalitnějšího produktu. Pokud zákazník touží po bazénu, který bude k dispozici po mnoho sezón a ve kterém si bude možno užívat vodních radovánek po delší dobu, pak jsou skvělou volbou bazény zapuštěné. 

Nepochybnou výhodou zapuštěných bazénu je větší bezpečnost. Díky kompletnímu zastřešení není potřeba na děti ani zvířátka na zahradě neustále dohlížet. Mnohé bezpečnostní prvky totiž zabraňují jejich vstupu do vody bez vašeho vědomí. Při koupání by však měly být děti pod stálým dohledem. Benefitem zapuštěných skimmerových bazénů je také dostatečné množství doplňujících produktů. Díky těm se může bazén proměnit z relaxační zóny na mnohofunkční sportoviště. Zabudováním protiproudu lze získat téměř profesionální prostředí pro plavání a nebude nutné se tak točit pouze v kruhu. 

Zákazníci, kteří se chtějí o koupi bazénu poradit, mají možnost vyplnit tento jednoduchý online formulář, který je k nalezení přímo na webových stránkách prodejce. Specialista ze společnosti ALBIXON je poté bude co nejdříve kontaktovat a zodpoví všechny dotazy.

Kampaň bude v České i Slovenské republice probíhat například za podpory následujících rádiových médií: Evropa 2, Frekvence 1, HIT rádia, FUN rádio. Nebude však chybět ani online i outdoor reklama.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]