Pračky AEG AutoDose: Přesné dávkování, účinná péče

AEG

11.04.2019

Lucie Krejbichová

Právě správné množství pracího prostředku je vedle volby spotřebiče nejdůležitějším faktorem pro dosažení dobrých výsledků praní. Funkce AutoDose zařídí, aby byly prací prostředek i aviváž automaticky dávkovány dle typu prádla a aktuální náplně. Oblečení si tak zachová svůj vzhled po delší dobu.

Příliš malé množství pracího prostředku postupně mění bílou barvu na šedou a prací potenciál bývá omezen. Prádlo zůstává i po praní špinavé a zaprané. Naopak příliš velké množství pracího prostředku může nenávratně poškodit vlákna oděvů a způsobit jejich předčasné stárnutí, ztrátu barev a tvaru.

Funkce AutoDose automaticky dávkuje prací prostředek dle aktuální náplně. Jedinečný čtyřkomorový systém zároveň nabízí manuální přihrádky, aby mohl každý zákazník spotřebič používat s naprostou flexibilitou. Dávkování AutoDose se přizpůsobí každému – ať už aktivnímu sportovci, který místo aviváže použije impregnační prostředek pro funkční materiály nebo majitelce vlněného svetru, která použije speciální gel pro praní vlny.  Přesné a optimalizované použití pracího prostředku a aviváže v automatickém a plynulém procesu praní poskytne všem oděvům péči, kterou si zaslouží.

Dávkovače pojmou až 1 litr pracího gelu a 0,5 l aviváže, což je množství potřebné až pro 20 pracích cyklů. Technologie ProSense® automaticky zváží každou náplň a snímače poté upraví délku praní i množství pracích prostředků. Vašemu prádlu se tak dostane té nejšetrnější péče. Zásobník lze jednoduše vytáhnout, snadno rozložit a celý omýt pod tekoucí vodou. 

S funkcí AutoDose dochází k uvolňování pracího prostředku a aviváže okamžitě po zahájení pracího cyklu. Tradičním pračkám může dávkování pracího prostředku trvat až 20 minut, což zkracuje dobu účinného praní.

Pračky s AutoDose lze propojit s aplikací My AEG, která informuje o fázi pracího cyklu i množství zbývajícího pracího prostředku a aviváže. Stačí pouze zvolit typ prádla, barvu a míru znečištění a aplikace vybere ten nejvhodnější cyklus praní. Pokyny odešlete jediným dotykem a pračka se podle nich sama nastaví. V aplikaci doporučujeme pro nejpřesnější dávkování nastavit i koncentraci pracího gelu.

Electrolux je přední světová společnost vytvářející spotřebiče, které již více než 100 let formují život svých zákazníků k lepšímu. K naší misi za lepší život neodmyslitelně patří i náš závazek přinášet důmyslně navržená, inovativní, a hlavně udržitelná řešení. Pod našimi značkami Electrolux, AEG a Frigidaire prodáváme každý rok přibližně 60 milionů domácích spotřebičů ve více než 120 zemích světa. V roce 2020 měla společnost Electrolux tržby 116 miliard SEK a zaměstnávala 48 000 lidí po celém světě.

https://www.aeg.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies