Špičkový bazén se zastřešením, čerpadlem a filtrací za 99 000 Kč

Albixon

07.08.2018

Lucie Krejbichová

Užijte si konec léta ve vlastním a vyhněte se přeplněným plážím i koupalištím. Zastavte se od 1. do 30. září 2018 v jakékoli české i slovenské pobočce ALBIXON a získejte bazén se zastřešením, čerpadlem a filtrací za 99 000 Kč včetně DPH, montáže i dopravy.

Koupě bazénu je dlouhodobá investice a spousta z nás si nad výběrem láme hlavu. Česká společnost ALBIXON proto pro tuto speciální zářijovou nabídku vybrala tu nejuniverzálnější a nejoblíbenější kombinaci modelů. Vaši zahradu může zdobit bazén G1 o velikosti 3×4 metry a hloubce 1,2 m, společně se zastřešením Klasik S NOBOX, filtrací P450 a čerpadlem Preva 33.

Zákazníci, kteří se chtějí o koupi bazénu poradit ještě před začátkem slevového měsíce, mají možnost vyplnit tento jednoduchý online formulář, který je k nalezení přímo na webových stránkách prodejce. Specialista ze společnosti ALBIXON je poté bude co nejdříve kontaktovat a zodpoví všechny dotazy.

 Všichni zájemci mají navíc možnost mimo bazénu se zastřešením získat také vířivku za bezkonkurenční cenu.  Připravte se na podzim a předejděte letos podzimní únavě díky blahodárným účinkům vířivek, se kterými už vás žádný stres a vyčerpání nečeká. Celoroční relax v luxusních vířivkách BRILIX® získáte nyní za akční cenu od 89 000 Kč.

Zářijová kampaň bude v České i Slovenské republice probíhat například za podpory následujících rádiových médií: Evropa 2, Frekvence 1, ZET, Hitrádio City, Classic Praha, Expres FM, Fajn Radio, dále na Youtube i Facebooku, Sklik.cz a Google AdWords.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]