Teplota vody pod kontrolou díky čerpadlům s invertorem

Albixon

22.09.2017

Lucie Krejbichová

Buďte pánem svého bazénu a nedovolte počasí, aby vám překazilo plány s přáteli či rodinou. Nyní máte možnost o teplotě vody ve svém bazénu rozhodovat bez časového i finančního omezení. Společnost ALBIXON představuje novinku v oblasti bazénového příslušenství – invertorová tepelná čerpadla, která šetří spotřebu elektrické energie.

Nejefektivnějším způsobem, jak ohřát vodu v bazénu, je použití tepelného čerpadla, které získává teplo z okolního vzduchu a předává ho do vody v bazénu. Nebuďte ničím omezováni a nastavte si čerpadlo na vyšší výkon v době, kdy např. potřebujete bazén rychle vyhřát na party či po chladném období, a pak ho kdykoliv přepněte do úsporného režimu a udržujte stálou teplotu vody pomocí nižšího výkonu a s nižší spotřebou energie.

Tepelné čerpadlo s invertorem funguje ve třech režimech: ECO, Standard a Boost. Vyberte si, jakým způsobem chcete vyhřát svůj bazén, a snižte spotřebu energie na vyhřátí bazénové vody.

•             ECO – efektivní vyhřátí vody při nižším výkonu a s nízkou spotřebou energie

•             STANDARD – rychlé vyhřátí při přijatelném výkonu a s odpovídající spotřebou

•             BOOST – nejrychlejší vyhřátí při vyšším výkonu a s vyšší spotřebou

Regulujte výkon svého čerpadla podle momentální potřeby a neutrácejte tak zbytečně peníze. Oproti klasickému tepelnému čerpadlu máte s invertorovým tepelným čerpadlem ALBIXON možnost libovolně si nastavit rychlost vyhřátí bazénu.

Společnost ALBIXON nabízí tepelná čerpadla s invertorem v modelu TC8INVERBOOST – čerpadlo inverBOOST XHPFD100 E 9 kW – BRILIX® a modelu TC11INVERBOOST – čerpadlo inverBOOST XHPFD160 E 15 kW – BRILIX®.

Tepelná čerpadla ALBIXON disponují digitálním ovládáním, glycerinovým manometrem, titanovým výměníkem. Jsou vhodná i při slané úpravě vody. Za minimální provozní náklady nabízí ekologický způsob vytápění (nedochází ke vzniku škodlivých emisí), navíc s možností napojení na vířivé vany.

Tepelné čerpadlo slouží pro ohřívání i ochlazování vody v bazénu či vířivce. Zařízení absorbuje teplo z okolního vzduchu a transformuje jej do vody v bazénu. V parných letních dnech naopak dokáže vodu ochladit na optimální teplotu, a dopřát vám tak dokonalé osvěžení!

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]