Toužíte již dlouho po vlastním bazénu? Teď je ta správná příležitost!

Albixon

10.01.2018

Lucie Krejbichová

Letošní zima je v plném proudu, velká spousta z nás by přesto vyměnila zasněžené hory za sluncem zalitou zahradu s bazénem. Pokud i vy dáváte přednost létu, navštivte ve dnech 22. až 27. ledna jakoukoli pobočku společnosti ALBIXON a nalaďte se na letní vlnu s 30% slevou.

Lednové slevy jsou již tradičně příležitostí k úspoře financí. Spousta obchodníků nabízí jedinečné akce a slevy na svůj sortiment. Jinak to není ani v případě české společnosti ALBIXON, největšího výrobce bazénů a zastřešení v Evropě. Zvýhodněné ceny se tak vztahují nejen na všechny bazény ALBISTONE®, ale i na veškerá zastřešení. Nejeden z nás pak po náročných vánočních nákupech ocení možnost financování na splátky.

Než se rozhodnete jakoukoli pobočku navštívit, doporučujeme se nejprve registrovat, a to buď online na stránkách www.albixon.cz, kde najdete jednoduchý kontaktní formulář, nebo telefonicky přímo na vámi vybrané pobočce. Náš bazénový specialista vám doporučí to nejlepší řešení, popřípadě poradí se stavební přípravou a naplánuje realizaci.

Koupě bazénů je dlouhodobá záležitost a není tak radno podcenit její výběr. Chybu nikdy neuděláte s výběrem skimmerového bazénu. Jedná se o nejoblíbenější variantu v tomto segmentu. Vyznačují se totiž dlouhou životností, stálou pevností i barvou s vysokou odolností vůči všem okolním vlivům. Až do vyprodání zásob si tak můžete pořídit některý ze standardních typů. Nejčastějším typem je obdélník s oblými či ostrými rohy. Pokud dáváte přednost jedinečnému designu a luxusnímu vzhledu, svou pozornost upřete na bazény přelivové. Voda v bazénu sahá až po samotný horní okraj a tvoří tak s okolním terénem rovinu. 

Jestliže si chcete nového bazénu užívat déle než jen v období letních prázdnin, nezapomeňte investovat do kvalitního zastřešení. Naše klimatické podmínky umožňují koupání v nezakrytém bazénu pouze po dobu třech měsíců. V případě zastřešeného bazénu, ať už v typu Casablanca, Klasik, Monaco Future či Dallas, si prodloužíte koupací sezónu až na 7 měsíců. Naši bazénoví specialisté vám pomohou vybrat materiál, barvu, výšku či umístění dveří přesně tak, aby odpovídalo všem vašim přáním i požadavkům.

Brzký výběr bazénu, včasná realizace a kvalitní zastřešení vám pak zaručí, že zatímco ostatní budou při prvních letních dnech o koupání teprve snít, vy už si bazénu budete užívat na vlastní kůži. Navíc s 30% slevou.

Lednová kampaň bude v České republice probíhat za podpory následujících médií: TV Nova, Seznam.cz, Evropa 2, Frekvence 1, HitRádio, BLANÍK TOTAL, Bonton, Rádio Zet, Sklik.cz a Google AdWords. Na Slovensku pak Rádio Expres, FUN rádio a TV JOJ.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]