Úspora vody s novým bazénem řady BENEFIT: Nevypouštějte vodu ani při zazimování

Albixon

17.09.2019

Lucie Krejbichová

Existuje velká spousta rad, jak úsporně v domácnostech zacházet s vodou – jak se sprchovat, mýt nádobí či splachovat tak, aby ani kapka vody nepřišla nazmar. Úsporně bychom se měli však chovat i na zahradě. Společnost ALBIXON proto uvádí na trh nový bazén řady BENEFIT. Jeho hlavní předností je to, že jej není potřeba při zazimování téměř vypouštět. Každý tak může šetřit nejen finance, ale i životní prostředí. 

Úspora vody s bazénem řady BENEFIT

V posledních letech se často setkáváme s tím, že v některých obcích platí zákaz zalévání zahrad nebo napouštění bazénů.  Díky novému bazénu řady BENEFIT není potřeba vodu až několik sezón vypouštět. Při správné a pravidelné péči o bazénovou vodu ji stačí vyměnit až po několika sezónách a nezatěžovat tak životní prostředí neúměrným odběrem. Přidáním bazénového zastřešení omezíme i míru odparu vody v letních měsících a nebude tak potřeba ji tolik v průběhu sezóny dopouštět.

Zazimování bazénu řady BENEFIT

Každoroční zazimování bazénu se díky inovativní technologii bazénu řady BENEFIT stává jednoduchou činností. Je potřeba pouze vypustit vodu z trubek a z přelivového žlabu, popřípadě pod rámeček bazénu skimmerového. Dále je potřeba pouze zazátkovat trysky a vložit dilatační plováky. Pak už zbývá se jen těšit na první letní dny příští sezóny.

Správná péče nejen o bazén řady BENEFIT

Základním předpokladem pro křišťálově čistou vodu po mnoho sezón je kvalitní péče pomocí pískové filtrace. Ta slouží k zachycení nečistot obsažených v bazénové vodě za použití přírodních principů. Dalším předpokladem je přítomnost bazénová chemie. Hlavním prvkem je chlor, který lze do vody přidávat i ve skutečně malém množství díky moderním technologiím pro úpravu vody, jako je UV lampa, ionizátor a solnička. To ocení hlavně ti, kteří při kontaktu s chlorem trpí štípáním očí, zarudlou pokožkou či jinými kožními problémy jako je například atopický ekzém.

Se správnou údržbou vám pomůže i bazénový vysavač. Zatímco nejlevnější ruční bazénové vysavače vystačí majitelům menších bazénů, u větších bazénů se vyplatí investovat do dražších, poloautomatických či automatických vysavačů s vyšším výkonem. S bazénovým vysavačem Dolphin dosáhnete do všech koutů. Disponuje filtračním košem a aktivním kartáčem, který se hravě postará o všechny nečistoty a vy už nikdy nebudete muset bazén čistič ručně.

Krásný navenek, chytrý uvnitř

Mimo inovativních technologií a značné úspory vody vás nový bazén řady BENEFIT potěší i svým designem. U schodiště AERO navíc mimo vzhledu dochází k inovacích protiskluzového desénu, čímž se zvýší jeho bezpečnost. Optimalizovaný výstup trysek a nová mřížka s vlastností překrytí hran žlabu (u přelivových bazénů) s sebou nese ještě příjemnější uživatelský zážitek a radost z koupání. Dostupný je nově také v pískové a šedé barvě a díky inovovanému LED osvětlení si budete moci užívat vodních radovánek či bazénové relaxace i večer.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]