V zimě už nemusíte do wellness, pořiďte si ho domů

Albixon

13.11.2017

Lucie Krejbichová

Zima s mrazivým počasím je ideálním obdobím pro odpočinek. Máte za celý den plnou hlavu starostí, zatuhlou páteř, bolí vás hlava od stresu? Toužíte si každý den dopřát uvolňující masáž, ale nemáte čas utíkat z práce za masérem či do wellness? Pokud toužíte po dokonalé relaxaci na profesionální úrovni v soukromí, vířivé vany BRILIX® jsou trefou do černého. Vynikají unikátním designem oceněným mezinárodními certifikáty a jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů podléhajících nejnáročnějším technickým kritériím.

Společnost ALBIXON ve spolupráci se špičkovými designéry, lékařskými odborníky a fyzioterapeuty důmyslně navrhla vířivé vany tak, aby prokrvily pokožku, uvolnily svaly, podpořily krevní oběh na povrchu těla a vnesly do mysli pocit vnitřního klidu. Díky funkcím aromaterapie či hydromasáž jsou tak vhodné nejen pro běžnou regeneraci těla na konci dne, ale obstojí i jako efektivní pomůcka při domácí rehabilitaci pro ty, kteří prodělali nejrůznější poranění kloubů či svalů. Vířivka je natolik inteligentní, že vám těsně před příchodem domů sama připraví teplotu vody přesně podle vašich představ. Až se večer po náročném dni vrátíte domů, můžete rovnou zamířit do dokonale vyhřáté lázně.

Při výběru vířivky není rozhodující počet trysek, ale hlavně jejich uspořádání. Vždy se zaměřte na to, jak jsou trysky situovány a jaký typ masáže přinášejí. U hydromasážních trysek se dá individuálně nastavit síla a nasměrování vodního proudu vířivky. Většina vířivek je vybavena tzv. dvouproudovou hydromasážní rotační tryskou pro pulzní masáže, srovnatelné s krouživými pohyby masérových prstů. Trysky pro masáž nohou zbavují pocitu těžkých nohou a pomáhají k uvolnění chodidel, jemné trysky vířivky pro intenzivní masáž páteře uvolňují přetížené a namáhané svaly, snižují bolesti a pocitů únavy podél celé páteře. Sada trysek pro uvolnění krční páteře a ramenou dokonale uvolňuje unavený a zatuhlý krk a ramena a zároveň snižuje bolesti hlavy a napětí.

Aby vám vířivá vana mohla poskytnout maximální komfort, je vybavena mimo jiné i podhlavníky s elegantním LED podsvícením. Nechte se unést zvukem neustále proudící vody nebo se zaposlouchejte do tónů své oblíbené hudby, která vám relaxaci ve vířivce ještě více zpříjemní. Integrovaný audiosystém opatřený výkonnými reproduktory včetně subwooferu vám umožní jednoduše připojit vlastní zdroj hudby. Vířivka také disponuje zabudovanou moderní LCD obrazovkou na dálkové ovládání, se kterou budete moct sledovat filmy přímo ve vaně.

Modely vířivých van BRILIX®: pro 3 osoby: Kora, pro 5 osob: Daphne, pro 6 osob: KassiopeaKleopatraPenelope.

Speciální péči si dopřejte s vířivkami ALBIXON z řady BRILIX® PREMIUM WELLNESS. Řada PREMIUM nabízí dokonalou relaxaci na profesionální úrovni nejenom díky dotykovému panelu s barevným displejem, který se ovládá intuitivně bez tlačítek i klávesnice jediným dotykem, ale i díky zabudovanému audio systému in. Stream 2 s unikátním chráněným prostorem pro MP3 přehrávač či smartphone. Další z předností vířivek této řady jsou také panely dokonale imitující dřevo.

Modely vířivých van BRILIX PREMIUM®: pro 3 osoby: Gemini, pro 5 osob: Nirvana

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]