Ve dvou se to lépe táhne: Nový set péče o prádlo AEG střeží oblečení pomocí mobilní aplikace

AEG

20.03.2018

Lucie Krejbichová

Nová pračka AEG L9FEA69S společně se sušičkou T8DEA68S se staly ideálními Strážci oblečení všech barev i materiálů, které můžete ovládat pomocí mobilní aplikace MY AEG. Buďte stejně chytří jako tato aplikace, ovládejte svou domácnost pomocí mobilního telefonu a staňte se opravdovým Strážcem oblečení.

S aplikací MY AEG už nemusíte řešit, který program je pro danou náplň nejvhodnější. Jednoduše zvolíte typ prádla, barvu a míru znečištění a aplikace vybere ten nejvhodnější cyklus praní i sušení. Pokyny odešlete jediným dotykem a pračka se podle nich sama nastaví. Po skončení pracího programu dostanete upozornění. Pokud budete dávat prádlo do sušičky, stačí jen potvrdit, že je prádlo připravené k sušení. Aplikace MY AEG si pamatuje zadání k praní a podle stejných kritérií doporučí i vhodný program pro sušení.

V aplikaci dále najdete obsáhlý seznam typů skvrn s návodem, jak je co nejlépe odstranit ještě před zahájením pracího cyklu. Vedle těch běžných, jako jsou skvrny od vína, kávy či čokolády, si snadno poradíte i se rzí, šťávou z červené řepy, řasenkou, dětskou výživou, kuličkovým perem a mnoha dalšími. Aplikace nabízí 48 různých programů pro vyprání až 48 různých druhů prádla společně s (babskými) radami, jak na 40 nejběžnějších skvrn. A to se může kdykoliv hodit. 

MY AEG je živou platformou, která je neustále aktualizována. Každý její uživatel má tak k dispozici ty nejmodernější a nejnovější informace a postupy. Aplikace je navíc propojená s portálem Web Self Service. To v praxi znamená, že v případě chybového kódu pračky budete automaticky přesměrováni na příslušnou stránku pro řešení problému. Získáte tak rychle doporučení, jak si s danou situací poradit.

Prostřednictvím aplikace máte dokonalý přehled o činnosti spotřebiče, zbývajícím času praní nebo sušení a můžete tedy reagovat na aktuální situaci. Pokud se nemůžete postarat o prádlo hned po vyprání, stačí přidat funkci proti pomačkání na konci pracího cyklu. Buben se bude i nadále otáčet a oblečení tak zůstane svěží, měkké a nezmačkané. Na podzim roku 2018 bude možné ovládat spotřebiče i mimo domov.

Pračka L9FEA69S, kterou lze pomocí aplikace MY AEG ovládatpatří do energetické skupiny A+++-65 %, která výrazně snižuje spotřebu energie spotřebiče. Všechny pračky AEG řady 9000 jsou první na světě disponující vyspělou technologií SoftWater, která čistí a změkčuje vodu ještě dříve, než se dostane do bubnu. Prací prostředky pak pracují efektivněji i při nízkých teplotách a zajišťují účinnost praní odpovídající cyklu s teplotou 60 °C již při 30 °C. Barvy si zachovají svoji sytost a intenzitu i po mnoha praních. A černá se nepromění v šedou.

Speciální programy, které zakončují praní dávkou páry, zbaví látky bakterií a alergenů, čímž zajišťují hygienické, ale stále jemné čistění. Technologie ProSteam® rovněž pomocí páry omezuje mačkání látek. Tento program lze současně využít i pro pouhé osvěžení prádla, kdy není potřeba kompletní prací cyklus.

Sušička T8DEA68S s předním plněním je ideálním společníkem pračky L9FEA69S. Stejně jako ona náleží do energetické třídy A+++. Technologie AbsoluteCare® nabízí speciální patentované programy přizpůsobené všem materiálům včetně funkčního oblečení, vlny a hedvábí. Precizní senzory technologie SensiDry® monitorují sušení a nevystavují oblečení zbytečně vysokým teplotám. Pohyb bubnu se vždy přizpůsobuje materiálům a zabraňuje tak jejich srážení a změně tvaru.

Pokud si v období mezi 5. březnem a 7. květnem 2018 zakoupíte společně výše uvedené, získáte až 3 000 Kč zpět. Stačí navštívit jakoukoli prodejnu DATART a do 14 dnů od data nákupu se zaregistrovat na www.strazciobleceni.cz, kde jsou uvedeny podrobnější informace k této akci.

Electrolux je přední světová společnost vytvářející spotřebiče, které již více než 100 let formují život svých zákazníků k lepšímu. K naší misi za lepší život neodmyslitelně patří i náš závazek přinášet důmyslně navržená, inovativní, a hlavně udržitelná řešení. Pod našimi značkami Electrolux, AEG a Frigidaire prodáváme každý rok přibližně 60 milionů domácích spotřebičů ve více než 120 zemích světa. V roce 2020 měla společnost Electrolux tržby 116 miliard SEK a zaměstnávala 48 000 lidí po celém světě.

https://www.aeg.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies