Vysavač PURE F9 oceněn prestižní cenou iF Design Award 2019

Electrolux

25.02.2019

Lucie Krejbichová

Akumulátorový vysavač Electrolux Pure F9 byl oceněn prestižní mezinárodní cenou iF Design Award, která je již od roku 1954 každoročně udílena těm nejlepším produktům v oblasti bydlení, profesního života, volného času a péče o zdraví. V letošním roce odborná porota posuzovala celkem 6 375 výrobků z 52 zemí světa.

Vysavač Pure F9 spojuje výkonnou akumulátorovou technologii spolu s inovativním a designovým řešením, díky kterému můžete vysávat opravdu jakkoli. „Cílem bylo vytvořit takový spotřebič, který lidem usnadní běžné činnosti v domácnosti. Zakládáme si na designu a interaktivním výzkumu, kdy se zaměřujeme na zákazníka a jeho pozdější zkušenost s naším produktem. Jsme opravdu poctěni, že Pure F9 získal tak prestižní cenu,“ prozrazuje Pernilla Johansson ze společnosti Electrolux (Head of design).

Pure F9 kombinuje spolehlivý výkon tradičního vysavače se svobodou pohybu vysavače akumulátorového, se kterým vysajete opravdu vše – od prostoru pod pohovkou až po závěsovou garnýž. Teleskopická tyč umožní přizpůsobit si výšku přístroje přímo uživateli. Inovativní je možnost změny polohy těžiště vysavače. Proto čištění těžko přístupných míst, jako jsou vysoké lampy, klimatizace, stropní rohy či garnýže, není již takový problém. Díky přednímu osvětlení navíc uvidíte nečistoty i v tom nejtmavším koutě.

V příslušenství nechybí ani výkonný kartáč pro odstraňování zvířecích chlupů, který se dokáže vypořádat se všemi povrchy v interiéru. Díky svému tvaru i nízké hmotnosti umožňuje plynulý a hladký pohyb. Sací výkon vysavače Pure F9 se automaticky přizpůsobí povrchu, který právě vysáváte. Ať už jde o tvrdé dřevěné parkety, nebo koberce, vysavač věnuje každému druhu podlahy péči šitou na míru.

„Pure F9 představuje pro domácnost pomocníka s fantastickým výkonem, výdrží baterie i neotřelým moderním designem. Manipulace s ním je tak pohodlná, že není potřeba dalších vysavačů. Je výkonný, krásný a praktický. Je přesně takový, jaký si moderní doba žádá,“ dodává na závěr Roman Šebl, vedoucí prodeje divize malých domácích spotřebičů společnosti Electrolux.

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]