Zpestřete si letní radovánky v bazénu zábavnými vychytávkami

Albixon

12.06.2017

Lucie Krejbichová

Nafukovací hračky, volejbalová síť, aqua fitness či plovoucí bar. V létě zkrátka nejde jen o to si v bazénu zaplavat, ale také si tam užít spoustu legrace. K prázdninám vodní radovánky jednoduše patří – díky těmto vychytávkám od společnosti ALBIXON si léto v bazénu opravdu užijete naplno! 

S nafukovacími plovoucími bary Mega Chill a Mega Chill 2 si už nikdy nebudete v bazénu připadat na suchu – svůj oblíbený drink totiž budete mít vždy po ruce. Je vybaven 6 držáky pro sklenice s nápoji a 4 záchytnými madly. Díky poklopu navíc vydrží vaše nápoje v příjemné teplotě.

Nafukovací volejbalová síť s atraktivním designem vám přinese spoustu zábavy. Díky své konstrukci z masivního vinylu a síťovině z nylonu dlouho vydrží. Síť je nejen kvalitní, ale také bezpečná a v atraktivním designu. Stačí ji nafouknout, umístit do bazénu a zábava může vypuknout!

Takénafukovací hračkyv bazénu zkrátka nesmějí chybět. Nafukovací pes, žralok, kruh i skútr – z široké nabídky hraček do vody společnosti ALBIXON si vybere opravdu každý. Zatímco moderní pojetí uchvátí děti, kvalitní zpracování a bezpečnost ocení také jejich rodiče.

Spolu se zábavou můžete také udělat něco pro své zdraví a kromě plavání zkusit aqua fitness, neboli cvičení a tanec ve vodě. Jedná se o moderní aktivitu, která zbavuje stresu a zlepšuje fyzickou kondici. Díky vztlaku vody odlehčujete páteři i kloubům a s odporem vody zase rozvíjíte svalovou sílu a vytrvalost. Pomůcky ke cvičení vám umožní cvičit nejen v mělké, ale i v hluboké vodě a zintenzivní váš trénink. Pro bezpečné cvičení ve vodě se neobejdete bez vodních nudlí (pool noodle), činek, opasků a dalšího kvalitního náčiní, které ALBIXON nabízí.

Čas ve vodě můžete zpestřit svým dětem i sobě také samolepkami do bazénu. Vybírat můžete z desítek motivů, kde nechybějí zvířátka, znamení horoskopu, stejně jako lechtivější obrázky určené pro starší 18 let. Obrázky můžete kromě bazénu vyzdobit také svoji vanu, koupelnu nebo vířivku.

Nezapomeňte i na praktickou stránku a při koupi nafukovacích vychytávek do bazénu si pořiďte rovnou také samolepící záplaty. Tak už vaše vodní radovánky nic neohrozí.

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

https://www.albixon.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]