doblogoo

Electrolux získal v roce 2020 celkem 7 ocenění Red Dot Design

Electrolux

Publikováno: 20. 04. 2020
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Red Dot Design je jedním z nejrespektovanějších ocenění designu. Odborná porota hledá takové produkty, které se od své konkurence odlišují právě v oblasti designu či komunikace. Společnost Electrolux při letošním udílení získala celkem sedm prestižních ocenění a zařadila se tak mezi lídry trhu v oblasti designu.

 

Všechna tato ocenění jsou pro Electrolux opravdu velkým uznáním, říká Pernilla Johansson, vedoucí designu společnosti Electrolux. „Red Dot je již dlouho způsobem, jak ocenit tahouny trhu v oblasti designu. Přibližně 40 mezinárodních expertů posuzuje produkty napříč celým trhem. Jsem velice hrdá na svůj tým, a hlavně na to, že je Electrolux považován za světového lídra designu,“ dodává.

Vítězové Red Dot Design byli vybráni odbornými porotami v oblasti produktového designu, designu komunikace a designu. Vítězné produkty budou představeny v Muzeu designu Red Dot v německém Essenu a online na adrese https://www.red-dot.org/.

Porota ocenila následující produkty:

  • Matná řada spotřebičů Electrolux – porota ocenila nové materiály a designy, kdy se Electrolux odklání od uniformního vzhledu a lesku.
  • Čistička vzduchu Electrolux Pure A9 – porotce soutěže si získala nejen svým moderním vzhledem, ale i inovativními funkcemi, díky kterým bude každý domov čistě bez virů a bakterií.
  • Tyčový vysavač Electrolux Pure Q9 – pyšní se špičkovým skandinávským designem. Kostra vysavače je tvořena z pevného a lehkého hliníku a splňuje tak požadavky nejen mladé generace. Za nejtišším tyčovým vysavačem Electrolux se skrývá špičkové konstrukční řešení, které pocítíte čistě na jeden dotyk.
  • Vysavač Pure D8.2 – opravdu tiché vysávání na všech typech podlah. Jeho hlučnost při plném výkonu totiž dosahuje pouhých 57 dB, čímž se stává nejtišším vysavačem na trhu. Vysavač bude brzy k dostání i na českém trhu.
  • Electrolux vinotéka – rošt z ořechového dřeva přináší naprostou bezpečnost pro všechny typy lahví vína.
  • Chladnička Electrolux Frigidaire Professional Flex4 – nový čtyřdveřový typ chladničky s sebou přináší ohromující vzhled i výkon.
  • Vinotéka Electrolux Vintec V200 – simuluje prostředí vinných sklepů a splňuje i ty nejnáročnější požadavky profesionálních vinařů.
 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]