doblogoo

Oblíbené karamelizované sušenky Lotus Biscoff nyní i ve zmrzlině!

Lotus Bakeries

Publikováno: 18. 05. 2020
Autor: Markéta Topolčányová

 

Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Tajemství oblíbených sušenek Lotus Biscoff spočívá v jejich jedinečné karamelizované chuti, křupavosti a originálním tvaru. Ne náhodou se tak staly součástí mnoha chutných receptů a také rituálů, kdy si sušenku vychutnáte se šálkem dobré kávy nebo čaje. Nyní přichází značka Lotus Biscoff s novinkou ve formě zmrzliny. A vy si ji hned určitě zamilujete! Ochutnejte Lotus Biscoff zmrzlinu na dřívku ve dvojité polevě z belgické čokolády a z pomazánky Lotus Biscoff, smetanové zmrzliny v kelímku s originální příchutí sušenek Lotus Biscoff, slaným karamelem nebo kousky belgické čokolády.

 

Zmrzlina se těší velké oblibě u všech věkových kategorií. Ať už se jí odměníte po náročném dni, nebo si ji vychutnáte společně po rodinném obědě – mražený dezert je potěšením, které spojuje. Rodinná firma Lotus Bakeries NV, výrobce tradičních karamelizovaných sušenek, vám toto chutné potěšení v podobě zmrzlin přináší právě teď. 

Lotus Biscoff na dřívku

Smetanová zmrzlina na dřívku obohacená o kousky karamelizovaných sušenek je obalena v polevě z pomazánky Lotus Biscoff a navíc ještě máčena v belgické mléčné čokoládě s kousky sušenek. Kombinace jemné smetany, sušenek Lotus Biscoff a kvalitní čokolády chutná vážně skvěle!

Lotus Biscoff Original

Smetanová zmrzlina s pomazánkou Lotus Biscoff, kousky karamelizovaných sušenek a křupavým posypem je pro opravdové milovníky tradičních karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff. O obsah praktického kelímku se můžete rozdělit anebo si zmrzlinu schovat v mrazáku na později.

Lotus Biscoff slaný karamel

Netradiční příchuť slaného karamelu už si své věrné fanoušky našla. Zmrzlina s kousky sušenek Lotus Biscoff přelitá polevou s příchutí slaného karamelu a posypem z klasických sušenek Lotus Biscoff je ideální volbou pro vyznavače zajímavých kombinací. Pořádná dávka karamelu ve smetanové zmrzlině je chuťovou senzací.

Lotus Biscoff s kousky belgické čokolády

Čokoláda nikdy neomrzí, stejně jako křupavé karamelizované sušenky Lotus Biscoff. Jejich spojení v sametové chuti zmrzliny je jednoduše neodolatelné! Kousky karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff s polevou a posypem z těchto sušenek zde doplňují kousky belgické čokolády. To je ta pravá kombinace pro opravdové milovníky mlsání.

Pochutnejte si i na originálních karamelových sušenkách Lotus Biscoff, kterými můžete své domácí zmrzlinové potěšení skvěle doplnit. Zakoupíte je v maloobchodní síti. Více na www.lotusbakeries.cz.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Lotus Biscoff na dřívku
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Lotus Biscoff na dřívku
Lotus Biscoff na dřívku
Lotus Biscoff Original
Lotus Biscoff Original
Lotus Biscoff slaný karamel
Lotus Biscoff slaný karamel
Lotus Biscoff s kousky belgické čokolády
Lotus Biscoff s kousky belgické čokolády
Lotus Biscoff Original
Lotus Biscoff Original
 
 
 

Příběh sušenek Lotus Biscoff začal roku 1932 v malém pekařství v belgickém městečku Lembeke. Lotus Bakeries je dodnes rodinným podnikem se sídlem ve svém rodném městě. Jaké je tajemství sušenek Lotus Biscoff? Jedná se o 3 zcela jednoduché věci: jedinečná chuť, křupavost a originální tvar. Navíc se skvěle hodí ke kávě. Lotus Biscoff je již tradiční součástí mnoha dobrot: moučníků, zmrzlinových pohárů, pomazánka z Lotus sušenek se používá na pečivo nebo k jeho plnění, Lotus Biscoff topping najdete v pohárech a na dortech a Lotus Biscoff drť využijete na cheesecake nebo jako posyp moučníků i jiných dobrot. A právě časté spojení se zmrzlinou přivedlo Lotus Bakeries k myšlence nové Lotus Biscoff zmrzliny. Díky zachování zdravé rovnováhy mezi tradicí a inovací nabízí Lotus Bakeries svým zákazníkům jedinečnou škálu výrobků.

www.lotusbakeries.cz

Markéta Topolčányová

Tel.: 778 430 052

E-mail: marketat@doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]