doblogoo

Test vysavačů časopisu dTest: Electrolux PURE D9 Animal je druhým nejlepším přítelem člověka

Electrolux

Publikováno: 20. 08. 2019
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Nezávislý spotřebitelský časopis dTest podrobil vysavače důkladnému testování. Mezi testovanými se objevil i vysavač Electrolux Pure D9 Animal (PD91-Anima), který si vysloužil v testu klasických vysavačů nejvyšší hodnocení. „Velmi dobře“ si vedl v otázkách filtrace vzduchu, v zátěžovém testu, a hlavně při vysávání zvířecích chlupů.

 

Díky systému FlowMotion™ umožňuje vysavač Pure D9 Animal pohodlný a bezproblémový pohyb v domácnosti, k tomu navíc sbírá zvířecí chlupy a odstraňuje pachy. Díky sadě speciálních kartáčů odstraníte prach a zvířecí chlupy ze všech typů podlah i z náročnějších míst. V rámci testování časopisu dTest si vysloužil nejvyšší známku „velmi dobře“ i při vysávání zvířecích chlupů z koberců a škvír.

Všechny vysavače byly podrobeny zátěžovému testu. Jedná se o simulaci pětiletého provozu motoru po dobu 550 hodin se sníženým sacím výkonem s přesně stanoveným harmonogramem provozu a odpočinku přístroje. Následně probíhá ještě zkouška navíjecího systému napájecího kabelu (1 000 cyklů). Vysavač Pure D9 Animal získal v této kategorii nejvyšší hodnocení, a to 100 %. 

Nejvyšší známkou ocenil dTest i filtraci prachu vysavače, jeho snadnou údržbu a čistění. Sáčky s-bag® Anti-Odour bezpečně udrží prach uvnitř, aby se při vysávání nedostával zpět do ovzduší. Inovativní držák CleanLift umožňuje sáček při výměně hygienicky uzavřít a šikovně a pohodlně vyjmout.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]