doblogoo

Vánoční dekorace se Šárkou Prágerovou – staré sáňky je škoda vyhodit

Balakryl

Publikováno: 02. 10. 2017
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Našli jste na půdě staré sáňky, ale jsou už tak sežrané červotočem, že by nikoho neunesly? Rozhodně nevyhazovat! Červotoč se dávno odstěhoval a ze sáněk velmi snadno a rychle vytvoříte krásnou vánoční dekoraci, která může navíc posloužit i jako stolek na květináč nebo polička či botník. 

 

Co budete potřebovat?

Staré sáňky

Barvy na dřevo – Balakryl UNI mat červená

Plochý štětec

(Podložku na natírání pro ochranu podlahy)

Jak postupovat?

Sáňky důkladně očistíme od prachu a pavučin, pokud jsou na nich viditelné zbytky starých nátěrů, musíme povrch přebrousit brusným papírem či houbičkou a opět odstranit prach. Pak už se můžeme pustit do natírání. Vzhledem k tomu, že jde o staré nevzhledné dřevo, je dobré vybrat si barvu, která opravdu dobře kryje, případně provést i druhý a třetí nátěr, dokud nejsme s výsledným vzhledem spokojeni. My jsme použili červený Balakryl UNI mat v jedné vrstvě a ne příliš široký plochý štětec.

Čas

Sáňky byly ze všech stran důkladně natřené za 30 minut.

 

 
 
 

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let min. století. Na konci roku 1985 byla v závodu Tebas zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Raketový start zaznamenaly v roce 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala velkou oblibu u zákazníků. Od 6. dubna 2009 patří značka Balakryl pod křídla společnosti PPG.

www.balakryl.cz


Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]