Nové parní stanice a žehličky Electrolux: Vdechněte oblečení nový život

Electrolux

20.09.2019

Lucie Krejbichová

První dojem je jen jeden a tento fakt platí v soukromém i profesním životě. Udělejte jej co nejlepší – a to dokonalým a upraveným vzhledem. Nové žehličky a parní stanice Electrolux Renew 800 a Refine 700 navíc disponují speciálním programem přímo pro outdoorové oblečení, které si díky tomu zachová svou jedinečnou nepromokavost po delší dobu.

Nové produkty pro péči o prádlo nabízí programy speciálně určené i pro velmi jemné tkaniny. Při žehlení je možno zvolit si jeden ze čtyř programů: len, bavlna, vlna, outdoor. Když parní stanice dosáhne správné teploty pro daný typ látky, rozsvítí se zabudované přední osvětlení. Žádný záhyb tak nikdy nepřehlédnete. Technologie PrecisionCare™ pak využívá páru rovnoměrně, čímž dokonale narovná i ta nejjemnější vlákna. Žehlicí plocha ResiliumTM je vysoce odolná vůči poškrábání a zaručuje hladké žehlení všemi směry.

S péčí Outdoor Care budete vždy chráněni před nepřízní počasí. Díky speciálnímu programu vdechnete vašemu outdoorovému oblečení nový život. Program obnovuje voděodolnost funkčních tkanin, abyste zůstali déle „v suchu“.

Zásobník parních stanic pojme až 1,2 l vody, čímž se významně snižuje nutnost jeho častého doplňování. Trojúhelníkový uzávěr je navržen tak, aby působil jako zábrana proti přetečení vody do oblasti kabelu tak, jak to vyžadují bezpečnostní předpisy. Díky širokému úhlu otvoru až 110° máte během doplňování vody dobrý výhled a přístup.

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]