Oblíbené karamelizované sušenky Lotus Biscoff nyní i ve zmrzlině!

Lotus Bakeries

18.05.2020

Markéta Topolčányová

Tajemství oblíbených sušenek Lotus Biscoff spočívá v jejich jedinečné karamelizované chuti, křupavosti a originálním tvaru. Ne náhodou se tak staly součástí mnoha chutných receptů a také rituálů, kdy si sušenku vychutnáte se šálkem dobré kávy nebo čaje. Nyní přichází značka Lotus Biscoff s novinkou ve formě zmrzliny. A vy si ji hned určitě zamilujete! Ochutnejte Lotus Biscoff zmrzlinu na dřívku ve dvojité polevě z belgické čokolády a z pomazánky Lotus Biscoff, smetanové zmrzliny v kelímku s originální příchutí sušenek Lotus Biscoff, slaným karamelem nebo kousky belgické čokolády.

Zmrzlina se těší velké oblibě u všech věkových kategorií. Ať už se jí odměníte po náročném dni, nebo si ji vychutnáte společně po rodinném obědě – mražený dezert je potěšením, které spojuje. Rodinná firma Lotus Bakeries NV, výrobce tradičních karamelizovaných sušenek, vám toto chutné potěšení v podobě zmrzlin přináší právě teď. 

Lotus Biscoff na dřívku

Smetanová zmrzlina na dřívku obohacená o kousky karamelizovaných sušenek je obalena v polevě z pomazánky Lotus Biscoff a navíc ještě máčena v belgické mléčné čokoládě s kousky sušenek. Kombinace jemné smetany, sušenek Lotus Biscoff a kvalitní čokolády chutná vážně skvěle!

Lotus Biscoff Original

Smetanová zmrzlina s pomazánkou Lotus Biscoff, kousky karamelizovaných sušenek a křupavým posypem je pro opravdové milovníky tradičních karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff. O obsah praktického kelímku se můžete rozdělit anebo si zmrzlinu schovat v mrazáku na později.

Lotus Biscoff slaný karamel

Netradiční příchuť slaného karamelu už si své věrné fanoušky našla. Zmrzlina s kousky sušenek Lotus Biscoff přelitá polevou s příchutí slaného karamelu a posypem z klasických sušenek Lotus Biscoff je ideální volbou pro vyznavače zajímavých kombinací. Pořádná dávka karamelu ve smetanové zmrzlině je chuťovou senzací.

Lotus Biscoff s kousky belgické čokolády

Čokoláda nikdy neomrzí, stejně jako křupavé karamelizované sušenky Lotus Biscoff. Jejich spojení v sametové chuti zmrzliny je jednoduše neodolatelné! Kousky karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff s polevou a posypem z těchto sušenek zde doplňují kousky belgické čokolády. To je ta pravá kombinace pro opravdové milovníky mlsání.

Pochutnejte si i na originálních karamelových sušenkách Lotus Biscoff, kterými můžete své domácí zmrzlinové potěšení skvěle doplnit. Zakoupíte je v maloobchodní síti. Více na www.lotusbakeries.cz.

Příběh sušenek Lotus Biscoff začal roku 1932 v malém pekařství v belgickém městečku Lembeke. Lotus Bakeries je dodnes rodinným podnikem se sídlem ve svém rodném městě. Jaké je tajemství sušenek Lotus Biscoff? Jedná se o 3 zcela jednoduché věci: jedinečná chuť, křupavost a originální tvar. Navíc se skvěle hodí ke kávě. Lotus Biscoff je již tradiční součástí mnoha dobrot: moučníků, zmrzlinových pohárů, pomazánka z Lotus sušenek se používá na pečivo nebo k jeho plnění, Lotus Biscoff topping najdete v pohárech a na dortech a Lotus Biscoff drť využijete na cheesecake nebo jako posyp moučníků i jiných dobrot. A právě časté spojení se zmrzlinou přivedlo Lotus Bakeries k myšlence nové Lotus Biscoff zmrzliny. Díky zachování zdravé rovnováhy mezi tradicí a inovací nabízí Lotus Bakeries svým zákazníkům jedinečnou škálu výrobků.

https://www.lotusbiscoff.com/cs
Markéta Topolčányová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies