Posuvný systém Legend Slide pro prostor plný přirozeného světla

Deceuninck

10.05.2022

Markéta Rejmonová

Štíhlá linie profilů pro maximální možné prosklení prvku, sklo umístěné přímo do rámu (o pohledové výšce pouhých 65 mm), snadná manipulace s posuvným křídlem díky novému systému kování a velké maximální rozměry – to je jen několik výhod systému posuvných dveří Legend Slide od Deceuninck.

Systém posuvných dveří Legend Slide je moderní řešení, které umožňuje vytvářet velké, stabilní, prosklené konstrukce všude tam, kde prostor a světlo hrají důležitou roli. Štíhlý design v duchu hliníkových systémů umožňuje velké prosklení, kterým získáme maximální osvětlení interiéru.

Pohodlí a funkčnost

„Při vývoji nových produktů se snažíme navrhnout řešení s přidanou hodnotou jak z hlediska vzhledu, tak technických vlastností i udržitelnosti,“ říká Richard Vácha, technik ze společnosti Deceuninck. „Systém Legend Slide nabízí stabilní konstrukci, která umožňuje velké maximální rozměry prvku (šířku 4000 mm a výšku 2350 mm). Křídlový systém a specializované kování zajišťují lehké ovládání křídel o hmotnosti až 150 kg. V pevné části je sklo osazeno přímo v rámu. To zajistí větší prosvětlení místnosti a dodává konstrukci lehkost,“ doplňuje.

Legend Slide díky použití izolačních trojskel a profilů o stavební hloubce 149 mm (rám) a 76 mm (křídlo) dosahuje velmi dobrých tepelněizolačních parametrů. Uw je až 0,77 W/m2K. Systém navíc umožňuje použít zasklení s vynikající zvukovou izolací a nastavuje nové standardy i v oblasti designu plastových oken.

Design bez kompromisů

Systém posuvných dveří Legend Slide je navržen s důrazem na technické vlastnosti i design, který bude slušet každému interiéru. Ostré hrany, štíhlé linie a vnitřní zasklívací lišty spojené v pravém úhlu, odpovídají současným trendům. Nutno dodat, že systém je plně kompatibilní s okenním a dveřním systémem Elegant a stylově k němu ladí.

V širokém sortimentu Legend Slide si zákazníci budou moci vybrat z 50 barevných odstínů s různou strukturou povrchu (hladkou, matnou, metalickou a strukturou dřeva) pro každý typ stavby.

Bezpečnost je prioritou

Legend Slide díky speciální konstrukci z PVC profilů a ocelových výztuh poskytuje silnou ochranu proti vloupání. Uzamykací systém horizontálních a vertikálních prvků stejně jako možnost použití speciálních zámků, elektronických bezpečnostních prvků a vrstvených skel zajišťuje maximální bezpečnost i bezproblémové používání v prostoru plném přirozeného světla.

Deceuninck Group je přední evropský výrobce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů s parametry pro nízkoenergetické a pasivní bydlení. Zaměřuje se také na výrobu stavebních systémů, zejména fasádních obkladů a teras. Skupina Deceuninck se řadí mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 20 zemích Evropy (včetně Ruska a Turecka), dále v Severní i Jižní Americe, Asii a Austrálii.

Česká pobočka Deceuninck, spol. s r. o. (dříve Inoutic/Deceunink, spol. s r. o.), byla založena roku 1993. Na na českém, slovenském a maďarském trhu tedy úspěšně působí už více než 25 let. Zajišťuje prodej, marketing, technickou podporu a zákaznický servis okenních a dveřních systémů – Eforte, Prestige a Arcade, novinky Elegant i stavebních systémů, jako jsou terasy z kompozitního materiálu Twinson či hliníkové fasádní obklady Premium.

https://www.deceuninck.cz/
Markéta Rejmonová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies