Stolní mixér Explore 7 oceněn prestižní cenou Red Dot Design Award 2019

Electrolux

23.05.2019

Lucie Krejbichová

Stolní mixér Electrolux Explore 7 (model E7TB1-8SSM a E7TB1-4GB) byl oceněn prestižní mezinárodní cenou Red Dot Design Award 2019. Porotu zaujal jak originální vzhled mixéru a jeho elegantně řešené detaily, tak velmi snadné intuitivní ovládání a vysoká kvalita zpracovávání potravin.

Electrolux se již 100 let soustředí na udávání trendů a vytváření inovativních spotřebičů. Mixér Explore 7 je příkladem toho, že i doma lze vytvořit nejrůznější pokrmy, polévky, nápoje či salsy na vysoké úrovni. Díky šetrnému nízkootáčkovému mixování při nízké teplotě i náklonu nádoby si ingredience zachovají svou přirozenou barvu i cenné živiny.

Právě technologii Powertilt®, která využívá 10° náklonu mixovací nádoby, ocenili porotci Red Dot Design Award nejvíce. Veškerý obsah je promícháván rovnoměrně a vytváří hladkou a bezchybnou texturu. Při mixování udržuje stolní mixér Explore 7 nízkou teplotu, čímž si všechny ingredience zachovávají svou přirozenou barvu, chuť i cenné živiny.

Mixér Explore 7 nabízí řadu předvolených programů, ze kterých si každý uživatel intuitivně zvolí vhodnou variantu mixování. Kromě navolení rychlosti a otáček lze přidat při všech stupních i funkci pulzního mixování, která se zaslouží o ideální texturu každého pokrmu.

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]