Twinson Click: systém pro superrychlou spodní konstrukci teras. Bez šroubů a bez vrtání

Deceuninck

31.01.2020

Markéta Rejmonová

Terasy z prakticky bezúdržbového, kompozitního materiálu Twinson (s certifikací PEFC) od výrobce Deceuninck si už přízeň zákazníků na českém trhu získaly. Nyní je tu ale významné vylepšení spodní konstrukce těchto teras – systém Twinson Click. Díky němu je montáž výrazně rychlejší a navíc bez šroubů, což je příjemné jak pro profesionály, tak pro koncové zákazníky.

Twinson Click je tedy patentovaný klikací systém, který umožňuje rychlou a velmi pevnou montáž spodní (podkladové) konstrukce terasy z desek Twinson. Jde o jednoduchý a efektivní modulární systém bez použití šroubů. Je odolný, plně recyklovatelný a vhodný pro jakýkoliv typ terasy. Montáž zvládne nejen profesionál, ale i zručný laik.

Pro jakýkoli typ terasy

„Twinson Click je systém podkladové konstrukce teras složený z několika flexibilních prvků, díky nimž může mít terasa Twinson prakticky jakýkoli tvar nebo velikost. Nerovnosti podkladu a výškové rozdíly také nejsou žádný problém. Montáž je rychlá a nenáročná,“ popisuje výhody nového řešení Petr Klaban, produktový manažer společnosti Deceuninck pro stavební systémy Twinson.

Velmi užitečnou součástí systému Twinson Click je trojúhelníková patka (Triax), která spodní konstrukci terasy nese, umožňuje montáž v různých úhlech a jednoduše se zacvakne k nástavci. Při montáži střešních teras je výhodné pod patky použít ještě přídavné gumové podložky, které chrání střešní krytinu. Twinson Click se dále skládá z terasových základen a nástavců, které je možné použít pro výšky od 45 do 225 mm. Lehké hliníkové profily se čtyřmi totožnými stranami zvládne použít opravdu každý a lze je i jednoduše zkrátit nebo zkosit. Garantují dlouhou životnost terasy. A s pomocí pouze tří klikacích spon může být celá terasa nainstalována bez jediného šroubku.

Udržitelnost produktu

Hliníková podkladová konstrukce Twinson Click je odolná, pevná a rozměrově stabilní. Navíc je celý systém plně recyklovatelný, což je pro Deceuninck, odpovědného výrobce okenních a dveřních PVC profilů a teras z materiálu Twinson, důležité.

Deceuninck Group
Společnost Deceuninck byla založena v roce 1937. Dnes patří mezi 3 největší výrobce PVC a kompozitních profilů pro okna a dveře. Centrála sídlí v belgickém Hooglede-Gits. Deceuninck má 17 výrobních závodů, 21 skladů a distribučních center, která zajišťují servis a rychlou dodávku zákazníkům. Společnost se zaměřuje na spolehlivost, inovace a udržitelnost. Je kótována na bruselské burze Euronext („DECB“).

Deceuninck, spol. s r. o.
Česká pobočka byla založena roku 1993. Už přes 30 let tedy úspěšně působí na českém, slovenském a maďarském trhu. Zajišťuje zde prodej, marketing, technickou podporu a zákaznický servis profilových systémů Deceuninck i stavebních systémů, jako jsou terasy z kompozitního materiálu Twinson či hliníkové fasádní obklady Premium.

https://www.deceuninck.cz/
Markéta Rejmonová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies