doblogoo

Maximální péče o prádlo v kompaktních rozměrech

Electrolux

Publikováno: 29. 10. 2018
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Úzké pračky Electrolux PerfectCare se na první pohled neliší od těch klasických. Rozdíl je však v hloubce spotřebiče. Hravě se vejdou i do prostor, které by pro spotřebiče standardních rozměrů byly příliš malé. Svou velikost kompenzují stejně vysokou kvalitou praní i moderními technologiemi, které se od klasických praček neliší.

 

Kompaktní rozměry

Úzké předem plněné pračky nabízí skvělý poměr kapacity a hloubky. Vyprat lze až 6 kg prádla při unikátní hloubce 38 cm a až 7 kg ve spotřebičích s hloubkou 45 cm. Pračky navíc disponují technologií SensiCare, která nastaví pro každou várku prádla automaticky čas, spotřebu vody i elektrické energie. Tím zajišťuje, že se žádný oděv nebude prát příliš dlouho. Umožňuje tak ty nejúspornější programy i pro ty nejmenší náplně.

Flexibilita

Přizpůsobte čas praní svým plánům. S funkcí Time Manager prodloužíte nebo zkrátíte čas praní. S funkcí Odložený start můžete nastavit začátek praní dle svého uvážení. Tlačítkem pro rychlé praní zkrátíte programy pro bavlnu, syntetiku i program na jemné prádlo až o polovinu. Zažijete tak méně krizí s vypráním oblečením na poslední chvíli. Krátký program vypere lehce zašpiněné prádlo během pouhých 20 minut.

Dokonalá čistota

Antialergický program odstraní pomocí páry bakterie, roztoče a alergeny. Všechno prádlo tak bude hygienicky čisté. Díky šetrným pohybům bubnu u speciálního programu se nemusíte pračce bát svěřit ani dětské oblečení a hračky.

Jemnost

Šetrné programy pro jemné oblečení, hedvábí, vlnu a funkční oděvy jsou speciálně navrženy tak, aby poskytly tkaninám efektivní praní a zároveň maximální péči.

 

Získejte exkluzivní péči pro svou novou pračku Electrolux PerfectCare

Při koupi vybraného modelu úzké pračky Electrolux PerfectCare od 1. listopadu 2018 do 31. ledna 2019 získáte sadu, díky které bude vaše pračka stále ve skvělé kondici. Čisticí prostředky v této sadě účinně odstraňují vodní kámen a nepříjemné pachy z bubnu. Důkladně vyčistí i těsnění dvířek a potrubí.

Modely úzkých praček Electrolux PerfectCare zahrnuté do akce: EW6S427W, EW6S426W, EW6S347S, EW6S326SI, EW6S327SI, EW6S226SI, EW6S426BI, EW6S427BI, EW6S406BI, EW6S526W. 

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2018 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 124 miliard SEK a společnost zaměstnávala 54 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]