AEG ví, jak na skvrny od rtěnky, kávy nebo vína

AEG

13.07.2020

Lucie Krejbichová

Známe to asi všichni: stačí chvilka nepozornosti a naši oblíbenou halenku nebo košili „zdobí“ skvrna od kávy či vína. Řešením, jak z oblečení odstranit i skutečně odolné skvrny, je jeho ošetření ještě před vypráním pomocí ultrazvukové technologie. Stačí na skvrnu nechat chvíli působit ultrazvukové vlnění pera AEG a poté vyprat běžným způsobem. Skvrna zmizí a vy budete ve vašem oblíbeném kousku vypadat zase skvěle.

Nové ultrazvukové pero AEG na odstraňování skvrn lze použít na ty nejrozmanitější nehody: od inkoustu, čokolády, džemu až po skvrny od červeného vína. Pero produkuje až 48 000 vibrací za minutu, které procházejí dovnitř vláken a odstraňuje tak i skutečně odolné skvrny. Je vhodné i na jemné a náchylné materiály, jako je hedvábí nebo vlna.

Pero stačí použít pouze na ušpiněnou část oděvu a nechat chvíli s vodou a pracím prostředkem působit. Takto ošetřené oblečení pak bez obav svěřte pračce. Nové pračky AEG série 9000 navíc dají vašim oblíbeným kouskům péči, jako žádné jiné. Jako první na světě se pyšní filtračním systémem na bázi iontové výměny, který čistí a změkčuje vodu přiváděnou do bubnu. Tím se maximalizuje účinek pracích prostředků a aviváže i při těch nejnižších teplotách. Oblečení vypadá skvěle, je příjemné na omak a vy vypadáte jako ze škatulky.

Electrolux je přední světová společnost vytvářející spotřebiče, které již více než 100 let formují život svých zákazníků k lepšímu. K naší misi za lepší život neodmyslitelně patří i náš závazek přinášet důmyslně navržená, inovativní, a hlavně udržitelná řešení. Pod našimi značkami Electrolux, AEG a Frigidaire prodáváme každý rok přibližně 60 milionů domácích spotřebičů ve více než 120 zemích světa. V roce 2020 měla společnost Electrolux tržby 116 miliard SEK a zaměstnávala 48 000 lidí po celém světě.

https://www.aeg.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies