Důraz na dokonale čisté nádobí

Electrolux

30.07.2018

Lucie Krejbichová

Domácí spotřebiče AEG Mastery rozšířily své řady mimo jiné o modely myček nádobí FSE63716P a FEE63716PM s novou funkcí SprayZone. Ta aktivuje samostatnou zónu, ve které probíhá velice intenzivní mytí. Hravě tak bez předmytí i namáčení odstraní i odolné nečistoty.

I natěsno vloženému nádobí či nádobám se dostane perfektní péče. Přídavné satelitní sprchovací rameno zajistí, že se důkladné očisty dočká doslova každý milimetr nádobí uvnitř myčky.

Navíc s programem ProZone lze použít v rámci jednoho mycího cyklu odlišné nastavení pro mytí nádobí v horním a spodním koši. Tuto funkci oceníte především, chystáte-li se mýt různé druhy nádobí, jako jsou například vínové skleničky a silně znečištěné talíře. Každému kusu nádobí tak bude poskytnuto mytí i péče přímo na míru.

Současně také u modelů FSE63716P a FEE63716PM uvítáte technologii AirDry. Ta během poslední fáze sušícího cyklu otevře na 10 centimetrů dveře myčky a umožní tak proudění okolního vzduchu. Maximalizuje se tak sušící výkon a zároveň se minimalizuje spotřeba energie. Díky přirozenému dosušení se na nádobí vyhnete i nepříjemným skvrnám.

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]