Inspirujte se podzimními tipy Primalex a vytvořte si originální dekorace

Primalex

19.10.2020

Barbora Blahnová

Ačkoli Halloween nepatří mezi tradiční české svátky, spousta z nás se jím každoročně inspiruje a vyzdobí si svůj domov. Vytvořte si doma pomocí barev Primalex originální dekorace, které přinesou do vašeho interiéru podzimní či lehce strašidelnou atmosféru.  

Pro výrobu všech dekorací jsme použili barvy Primalex Inspiro, které jsme zvolili pro jejich otěruvzdornost, stálobarevnost, snadnou aplikaci, téměř neomezené možnosti odstínů a rychlé schnutí.

Halloweenské dekorace si snadno vyrobíte sami.

Připravili jsme pro vás dva návody, jak velmi jednoduše vyrobit veselé podzimní či tajemné Halloweenské dekorace. Díky dostupným cenám produktů Primalex jejich výrobou peněženku opravdu nezatížíte. Navíc získáte originální doplňky, které podtrhnou každý interiér.

Halloweenský stůl

Vykouzlete si doma tematický koutek s tajemnou, až lehce strašidelnou atmosférou. Vzhledem k tomu, že lze použít jakékoli staré nádobí, není cena kompletní dekorace vysoká. Fantazii se meze nekladou.

Budete potřebovat: nejrozmanitější druhy nádobí jako jsou staré vázy, konvičky, hrníčky či talíře, dále svícny, dýně, barvu Primalex Inspiro, černé svíčky, štětec. Ti odvážnější, kteří touží po strašidelnější atmosféře, mohou natřít třeba i lebku, která je k sehnání například v obchodech s potřebami na párty.

Jakékoli nádobí natřete černou barvou. Pokud k sobě například přilepíte starou vázu a talířek, vyrobíte si originální etažér. Pokud se na něj chystáte umístit něco jedlého, umístěte je na ubrousek nebo papírový tácek.  Vytvořte si v místnosti kout s tmavým pozadím a naaranžujte si vše na stůl nebo komodu s tmavým ubrusem.

Dýně jako váza

Pokud pro Vás podzim více než Halloween znamená pestrobarevné listí a přírodní materiály, vytvořte si originální vázu z dýně. My si pro svůj krásný tvar a dekorativnost vybrali dýně muškátové. Větvičky a kytky si můžete kdekoli natrhat sami.

Budete potřebovat: jakýkoli druh dýně, barvy Primalex Inspiro v libovolných odstínech, štětec, květiny a větvičky.

Postupně si natřete dýně jednotlivými odstíny ve třech vrstvách. Mezi jednotlivými nátěry nechte barvu pořádně proschnout, pomoci si ale můžete i fénem. Vyřízněte otvor a vydlabejte. Poté jen zbývá si do vlastnoručně vytvořené vázy naaranžovat květiny. Vázu je pak možno umístit i ven.

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, velkým výběrem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je vedle vlastní laboratoře kontrolována také organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež zavedla certifikaci podle systémů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky a barvy na kov i dřevo. Disponuje sítí více než 400 tónovacích center pro tónování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České i Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Primalex je držitelem mezinárodního ocenění Superbrands a řadí se tak mezi nejlepší a nejsilnější značky ve svém oboru.

http://www.primalex.cz/
Barbora Blahnová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies