Electrolux PerfectCare – oblečení na každý den usušené s péčí

Electrolux

02.11.2017

Lucie Krejbichová

Hledáte způsob, jak zajistit, aby si vaše oblečení déle udrželo svůj tvar, hebkost a funkčnost? Aby se hedvábí nemačkalo, vlněné kousky se nesrážely a outdoorové oblečení odolalo rozmarům počasí? Víme, jak na to! Sušičky ze zcela nové řady Electrolux PerfectCare zvládnou i to, co jste považovali za nemožné, nenabízí pouze sušení – díky průkopnickému řešení se budou o vaše prádlo starat s tou nejlepší péčí. 

Správná a šetrná péče je klíčem k prodloužení životnosti vašeho oblečení. Proto vám sušičky z řady Electrolux PerfectCare poskytují dokonale usušené oblečení na každý den. Díky vyspělým technologiím, které jsou k dispozici u nové řady sušiček Electrolux PerfectCare 700, 800 a 900.

Objevte nové modelové řady sušiček PerfectCare:

  • Série 700 a 800 s technologií GentleCare

Ideálně suché oblečení při poloviční teplotě

Některé sušičky vystavují prádlo zbytečně vysokým teplotám. Šetrná technologie GentleCare umožňuje sušení téměř při poloviční teplotě, než jakou využívají běžné sušičky bez tepelného čerpadla. Díky tomu nejen udržíte skvělý stav vašeho oblečení, ale také snížíte spotřebu energie a zkrátíte čas potřebný k sušení.

Modely sušiček řady PerfectCare 700: EW7H437PC, EW7H438BC

Modely sušiček řady PerfectCare 800: EW8H258SC, EW8H259SC, EW8H358SC, EW8H359SC, EW8H458BC

  • Série 800 a 900 s technologií DelicateCare

Tvar a velikost vašeho oblečení beze změny

Chytrá technologie DelicateCare nastaví teplotu vzduchu a intenzitu sušícího programu tak, aby oblečení dostalo péči na míru. Ať už sušičce svěříte jemné prádlo, vlněnou sukni nebo outdoorovou bundu, můžete se spolehnout, že výsledek bude perfektní. Technologie DelicateCare řídí pohyb prádla uvnitř sušičky tak, aby vlákna příliš nerotovala, ani se nekroutila, a tak brání srážení vlněných oděvů. Díky vyšším otáčkám bubnu prádlo drží na jednom místě a nepomačká se. Výsledkem je dokonale hebké vlněné oblečení, které si udrží svůj tvar, jako kdyby bylo usušené na ramínku.

S šetrnou technologií DelicateCare budete mít jistotu, že si vaše outdoorové oblečení v případě nepřízně počasí zachová svou hlavní funkci – nepromokavost. DelicateCare totiž reguluje teplotu sušení tak, aby chránila funkční materiály před opotřebením. Díky tomu nevystaví oblečení příliš vysoké teplotě, která by ho mohla zbavit speciálních vlastností.

Modely sušiček řady PerfectCare 800: EW8H258SC, EW8H259SC, EW8H358SC, EW8H359SC, EW8H458BC, z řady 900: EW9H189BC, EW9H378C, EW9H989BC

  • Série 900 s technologií CycloneCare

Hedvábí šetrně a rovnoměrně usušené

Technologie CycloneCare zajistí vašemu prádlu, včetně kousků z těch nejjemnějších materiálů, rovnoměrné a šetrné sušení díky speciálnímu proudění vzduchu. Zásluhou toho bude vaše oblečení déle vypadat jako nové – udrží si tvar, měkkost, zářivé barvy
a bezchybný vzhled.

Sušení hedvábí je tak trochu alchymie. Technologie CycloneCare si s touto výzvou snadno poradí – vysuší oblečení ze všech stran díky spirálovitému proudu vzduchu, který pronikne i do hůře dostupných záhybů, jako jsou kapsy nebo švy. Zajistí tak precizní
a rovnoměrné sušení, aby hedvábí vypadalo perfektně.

Modely sušiček řady PerfectCare 900: EW9H189BC, EW9H378C, EW9H989BC

Umocněte výkon svého spotřebiče díky příslušenství PerfectCare

Vhodně zvolené boty, hodinky či kabelka dovedou vyladit váš vzhled k dokonalosti. Stejné je to s příslušenstvím Electrolux, které v kombinaci se spotřebiči z kolekce PerfectCare dodá vašemu oblečení něco navíc, abyste mohli být maximálně spokojeni. Objevte ucelený systém péče o prádlo.

  • Tajemství hebkého prádla bez elektrizování

Doplňte prádlo v sušičce speciálním ubrouskem. Ten oblečení změkčí a provoní. Ubrousky do sušičky, které zabraňují mačkání a vzniku statické elektřiny, můžete bez obav kombinovat se všemi druhy tkanin.

  • Vždy dostatek prostoru

Bojujete s nedostatkem místa? Instalací spotřebičů na sebe ušetříte spoustu cenného prostoru. S montážní sadou umístíte pračku se sušičkou snadno a bezpečně na sebe, aniž byste potřebovali další úchytky nebo fixační prostředky. Kromě toho vám důmyslně zabudovaná zásuvka usnadní manipulaci s prádlem. A navíc speciální podstavec pod pračku a sušičku vám ulehčí vkládání a vykládání prádla.

Electrolux Group je přední světová společnost vyrábějící spotřebiče, která již více než 100 let formuje bydlení k lepšímu. Znovu objevujeme chuť, péči a pohodu pro miliony lidí a vždy se snažíme být v čele udržitelnosti prostřednictvím našich řešení a činností. V rámci naší skupiny předních značek spotřebičů, včetně Electrolux, AEG a Frigidaire, prodáváme výrobky pro domácnost na přibližně 120 trzích ročně. V roce 2023 dosáhla společnost Electrolux Group obratu 134 miliard SEK a zaměstnávala 45 000 lidí po celém světě.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies